2020-08-06

Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji. Zobacz zdjęcia!

Artystka zachwyciła fanów olśniewającym wyglądem i pięknymi fotografiami. Barbara Kurdej-Szatan, która wkrótce zostanie mamą po raz drugi, zdecydowała się pokazać piękne krągłości w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Przy okazji gwiazda serialu „W rytmie serca” zdradziła, jakie imię nada swojemu synkowi.

- Pogoda nie sprzyja, został miesiąc... jak się czułyście babeczki w ostatnim miesiącu? - - napisała do fanek na swoim profilu na Instagramie. Patrząc na zdjęcia i filmik z sesji okładkowej dla najnowszego wydania magazynu „Viva”, trudno jednak dojrzeć zmęczenie. Basia promienieje i ma mnóstwo energii! Może przy tym pochwalić się naprawdę piękną sylwetką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Zdjęcia zrobiły spore wrażenie na jej fanach. „Przecudownie Basiu. Wyglądasz naprawdę niezwykle”, „Najpiękniejsze zdjęcia ciążowe, jakie widziałam” - czytamy w komentarzach. Nie zabrakło też porównań do słynących z urody aktorek, jak Kate Hudson czy Małgorzata Kożuchowska. Z gratulacjami pospieszyli też znajomi i przyjaciele oraz inne znane postacie z branży artystycznej. - Będzie kolejny cud na świecie! - skomentował Leszek Stanek, aktor znany między innymi z serialu „Pierwsza miłość”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan są dumnymi rodzicami ośmioletniej Hani. Teraz do rodzinnej drużyny dołączy Henryk. - Gdy poznaliśmy płeć, w ciągu dwóch trzech dni zdecydowaliśmy się na imię - zdradziło małżeństwo w towarzyszącym sesji wywiadzie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Życzymy wszystkiego dobrego!