2020-07-30

Zobacz, jakie książki polecają serialowe „Przyjaciółki”

0

W wakacje aktorki stawiają na literaturę! Co znalazło się wśród ich ulubionych pozycji? Kryminały, romanse, a może powieści obyczajowe? Jakie gatunki najczęściej wybierają Magdalena Stużyńska-Brauer, Agnieszka Sienkiewicz, Anita Sokołowska i Małgorzata Socha? Propozycje czytelnicze „Przyjaciółek” są bardzo intrygujące.

Choć w rzeczywistości morderstwa są przerażające, to jednak w książkach bywają bardzo wciągające. Magdalena Stużyńska-Brauer coś o tym wie. Aktorka ceni kryminały, a jeden z jej ulubionych to „Zastraszeni” Joanny Dulewicz. „Jak dobry film - zaczyna się od trzęsienia ziemi, potem napięcie nieprzerwanie rośnie. Czułam się trochę jak przy oglądaniu sensacyjnego filmu - kiedy się boję, a jednak patrzę spomiędzy palców, którymi zasłaniam oczy!” - wyznaje na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Stużyńska (@magdalenastuzynska)

Dokąd prowadzi zemsta, a dokąd przebaczenie? Na to pytanie z pewnością zna odpowiedź Agnieszka Sienkiewicz, która w mediach społecznościowych postanowiła podzielić się swoimi odczuciami na temat ostatnio przeczytanej książki. Artystka z całego serca poleca jeden z tomów Érica-Emmanuela Schmitta - „Zemsta i przebaczenie”. To nietypowa historia bliźniaczek, które zupełnie się od siebie różnią. Jedna jest pozytywnie nastawiona do życia, natomiast drugą kieruje ciągła żądza zemsty. „Na tapecie!!! Uwielbiam tego autora!!!!” - informuje swoich obserwatorów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Aktorka wcielająca się w rolę Zuzy bardzo ceni sobie chwile, kiedy może odetchnąć od codziennej rutyny i rzucić się w otchłań książkowej wyobraźni. Podczas wakacyjnych wojaży Anita Sokołowska postawiła na literaturę obyczajową. „Książka „Zawsze będziemy razem” Gabrysi Gargaś - to poruszająca historia kobiet, pełna namiętności, miłości, zaskakująca... Świetnie sportretowane są w niej charaktery kobiet. Właściwie to czekam, aż ktoś podejmie się ekranizacji tej powieści, bo jest to bardzo filmowa narracja” - zachwyca się artystka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

Z kolei Małgorzata Socha stawia na... gangsterski romans! Mowa tu o książce polskiej autorki Anny Wolf. Ten intrygujący debiut skradł serce serialowej Indze. „Plan serialu, dom, codzienne obowiązki... Tak ciężko jest znaleźć wolną chwilę na książkę” - żali się na Instagramie. Aktorka nie ma jednak wątpliwości, że naprawdę warto sięgnąć po „Serce gangstera”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

A wy co czytacie w wakacje?

Komentarze
© Polsat 2020