2020-07-26

Martyna Kupczyk: Brakuje mi słów, aby to opisać...

0

Architekt programu „Nasz nowy dom” o podpaleniu domu w Antoninie. To jej projekt został wykonany przez wspaniałą ekipę Katarzyny Dowbor, żeby dać nowe życie rodzinie dzielnej pani Beaty. W wyniku podpalenia po efektach ciężkiej pracy zostały tylko zgliszcza... Martyna Kupczyk w bardzo emocjonujący sposób odniosła się do smutnych wydarzeń. Opublikowała również zdjęcia z wnętrz budynku odnowionego w 107. odcinku.

„Dom, który dawał bezpieczeństwo, teraz wygląda TAK. Remontowaliśmy go trzy lata temu. Był listopad, było bardzo zimno. Mieliśmy jeden cel. Stworzyć bezpieczną przystań dla Pani Beaty i jej dwóch synów, Kacpra i Nikodema. Pamiętam, jak na pytanie, co lubią robić w wolnym czasie, odpowiedzieli, że spędzać czas z mamą. Stracili wszystko z rąk jednego człowieka. Nie tylko dach nad głową, ale wiarę w drugiego człowieka” - napisała w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Kupczyk (@martyna_kupczyk)

„Nadal nie mogę uwierzyć, że można komuś tak zrujnować życie. Nadal brakuje mi słów, aby to opisać...” - dodała architekt programu. - Polsat jest bardzo przejęty tą tragiczną sytuacją i zdecydowany na to, aby pomagać. Wszyscy bohaterowie są dla nas jak rodzina. Czujemy się za nich odpowiedzialni - podkreśliła Katarzyna Dowbor, prowadząca „Nasz nowy dom”.

Środki finansowe potrzebne na odbudowę domu można również przekazać na konto Stowarzyszenia Rodzina w Ciechanowcu:

Numer konta: 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem „Dla Beaty”.

Nasz nowy dom jesienią w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020