2020-07-23

Katarzyna Dowbor: Nie zostawimy ich w potrzebie!

0

Prowadząca „Nasz nowy dom” o rodzinie z Antonina, której podpalono dom. Pani Beata oraz jej dwaj synowie stracili dach nad głową w wyniku pożaru. Na szczęście nikogo nie było wówczas w środku. Budynek został wyremontowany w 107. odcinku programu Polsatu. Podpalaczowi postawiono zarzuty. Katarzyna Dowbor skomentowała dramatyczne wydarzenie w mediach społecznościowych.

Oto treść wiadomości, którą opublikowała Katarzyna Dowbor:

Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu „Nasz nowy dom”. Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? Jakie to jednak szczęście, że rodziny nie było wtedy w domu. Niestety zginął kot, pupil rodziny i ulubieniec chłopców.
Jakże żal mi tych fajnych dzieciaków, które tak marzyły o nowym domu i ich mamy bardzo dzielnej i pracowitej kobiety.
Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie.
Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni!!!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Nasz nowy dom jesienią w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020