2020-06-30

Piotr Kupicha na live czacie: Optymizm jest w naszej muzyce

0

Wokalista zespołu Feel o udziale w specjalnym koncercie „Gramy dla Śląska”. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi postaciami produkcji Polsatu, które chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Na jakie inne tematy Piotr Kupicha rozmawiał z Pauliną Sykut-Jeżyną?

4 lipca na żywo w studiu Polsatu w Warszawie odbędzie się specjalne wydarzenie, którego celem jest wsparcie zmagającego się z koronawirusem Śląska. Wśród zaproszonych artystów, którzy mają dodać otuchy i nadziei mieszkańcom tego regionu, nie mogło zabraknąć pochodzącej z Katowic grupy Feel. - Bardzo się cieszymy, że zaśpiewany taki starszy i nowszy szlagier: „No pokaż na co cię stać” i „Swoje szczęście znam”. Optymizm przewija się w naszych piosenkach, chociażby w tych tytułach - powiedział Piotr Kupicha.

Koncert „Gramy dla Śląska” nie był jedynym tematem poruszonym przez Paulinę Sykut-Jeżynę. Wokalista, razem z towarzyszącym mu kolegą z zespołu, Łukaszem Kożuchem, opowiedział także między innymi, w jaki sposób muzycy spędzili czas kwarantanny i zdradzili najbliższe swoje najbliższe plany. Co szykują dla swoich fanów?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2021