2020-06-25

Golec uOrkiestra na live czacie: Warto dzielić się dobrem

0

Bracia Paweł i Łukasz w niosącej optymizm rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi postaciami produkcji Polsatu, które chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Twórcy zespołu Golec uOrkiestra opowiadali między innymi o tym, z czego wynika ich pozytywne nastawienie do życia.

Okres kwarantanny mocno wpłynął na plany muzyków, którzy pod koniec marca mieli wydać nową płytę. Premiera albumu „Symphoethnic” została przełożona na wrzesień, ale to nie zmąciło ich optymizmu. Z dużą wiarą podchodzą do planów na najbliższe miesiące. - To jest rodzinne, genetyczne, czy życie was tego nauczyło? - spytał Krzysztof Ibisz. - Wszystko, co powiedziałeś - odpowiedzieli z uśmiechem i dodali, jaka jest ich na to recepta: - Należy zmienić tor myślenia na ten optymistyczny. Pozytywne nastawienie to podstawa. To jest budujące, żeby emanować pozytywną energią. Wiemy, że są ludzie, którzy mają bardzo ciężko. Nam też nie było łatwo. Kiedy byliśmy w siódmej klasie szkoły podstawowej, zmarł nam tata. Mama nasza miała czterech chłopaków do wychowania. Z jednej małej emeryturki ciężko było wyżyć. Ale nie poddawaliśmy się i to nas zahartowało i dało kręgosłup na kolejne wyzwania - stwierdzili Paweł i Łukasz.

Bracia chętnie angażują się w pomoc charytatywną i z radością przyjęli zaproszenie do udziału w zaplanowanym na 4 lipca koncercie „Gramy dla Śląska”. Podkreślają, że pomoc innym także przyczynia się do pozytywnego nastawienia.  - Dzielenie się dobrem wraca do nas. Niektórzy mówią, że z podwójną siłą. I tego bym życzył sobie, ale też innym. Są różne sytuacje, ale po tym widać wielkość człowieka, który umie się podzielić, nawet w ciężkich chwilach. My wiele takich osób w swoim życiu spotkaliśmy i dzięki nim znaleźliśmy się w miejscu, w którym jesteśmy. To jest taka wartość, która nas ukształtowała, dzięki której dajemy innym dobro. Jesteśmy zawsze otwarci - powiedzieli bracia Golec.

O czym jeszcze liderzy Golec uOrkiestra rozmawiali z Krzysztofem Ibiszem?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020