2020-06-24

Sławomir i Kajra na live czacie: To zasługa Krzysztofa Ibisza

0

Popularni artyści między innymi o sukcesie teledysku do piosenki „Weselny pyton”. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi postaciami produkcji Polsatu, które chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. O czym jeszcze Sławomir i Kajra rozmawiali z Pauliną Sykut-Jeżyną?

Sławomir wraz z żoną Kajrą stworzyli projekt muzyczny, który szybko podbił serca polskiej publiczności, a kolejne utwory z miejsca stają się hitami. Nie inaczej było w przypadku piosenki „Weselny pyton”. Artyści po pierwszych dwóch dniach od premiery mogli się pochwalić milionem odsłon na YouTube. - Jak to się robi? - spytała Paulina Sykut-Jeżyna. - Podstawą jest Krzysztof Ibisz w teledysku. Cieszymy się, że ten utwór został tak pięknie przez fanów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Świętujemy, ale nie próżnujemy. Nagrywamy nowe rzeczy, za chwilę będą nowe teledyski - stwierdzili muzycy.

Temat gościnnego udziału prezentera Polsatu pojawił się ponownie, kiedy padło pytanie o początki miłości znanego małżeństwa. - Co byśmy nie opowiadali, to i już tak nie ma znaczenia. Krzysztof Ibisz odbił mi żonę! Kajra wybrała młodszego i jakoś trzeba z tym żyć - żartował Sławomir. - Zauroczenie było stricte muzyczne. Jak Sławomir mnie poderwał to na gitarę i na poczucie humoru - dodała już na poważnie Kajra.

Para opowiedziała także o początkach swojej muzycznej kariery oraz zdradziła, w jaki sposób spędziła czas kwarantanny. Nie zabrakło także wspomnień dotyczących udziału Sławomira w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020