2020-06-22

Krzysztof Ibisz wziął ślub z... Kajrą, żoną Sławomira!

0

Prezenter Polsatu zaskoczył wszystkich w nietypowy sposób. Skąd taki pomysł? Krzysztof Ibisz wywołał spore rozbawienie w mediach społecznościowych. Opublikował zaskakujące filmiki, które przedstawiały jego ślub z Kajrą, żoną Sławomira. Okazało się, że to element scenariusza teledysku do piosenki „Weselny pyton”, w którym gościnnie wziął udział.

- Cześć kochani! Mówiłem, ze nie zrobię tego nigdy po raz trzeci, a jednak. Wszystko zależy od kobiety. Jak jest miłość, to jest szczęście i chęć na stabilizację. Ściskamy was bardzo gorąco i również wam życzymy szczęścia - mówił w pierwszym z opublikowanych na Instagramie klipów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

Kolejne filmiki ukazywały fragmenty uroczystości, takie jak odsłanianie welonu wybranki czy moment, w którym młoda para była obsypywana ryżem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

Niektórzy wzięli wideo na poważnie, ale za sprawą komentarzy innych użytkowników, szybko się wyjaśniło, że sytuacja została specjalnie zaaranżowana. Pod klipami od razu pojawiło się wiele pochwał dla poczucia humoru prezentera Polsatu i artystów. „Dawno się tak nie uśmiałam. Najważniejsze poczucie humoru”, „Niezły żart”, „Ale bigamistka z tej Kajry. Super akcja, kochani!”, „A co na to Sławomir? W pierwszej chwili się nabrałam i już chciałam składać życzenia” - czytamy w komentarzach.

A jak wygląda teledysk do piosenki „Weselny pyton”? Zobaczcie sami!

Jak wam się podoba Krzysztof Ibisz w roli męża Kajry?

Komentarze
© Polsat 2020