2020-06-20

Nowy singiel uczestniczki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Marta Gałuszewska zaprezentowała pierwszy utwór swojego projektu. Posłuchaj! Utalentowana wokalistka wykorzystuje przerwę w 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na muzyczną aktywność. W piątek 19 czerwca opublikowała w sieci nową piosenkę „Rooftop”, ale nie pod swoim imieniem i nazwiskiem, ale pseudonimem MVRT.

To pierwszy solowy singiel projektu MVRT. Za produkcję utworu „Rooftop” odpowiada duet producentów: Vijay & Sofia Zlatko. - Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tej premiery, jesteście najlepsi! - napisała w mediach społecznościowych artystka.

- Przez ostatnie dwa lata miałam okazję uczestniczyć w wielu sesjach nagraniowych i pracować nad muzyką z ludźmi z całego świata. MVRT to projekt przedstawiający to, czego się o sobie nauczyłam w tym czasie, pozwalający zajrzeć odbiorcy, co się dzieje w moim sercu i głowie. To też delikatny odskok od Marty Gałuszewskiej, która, chociaż jest nieodłącznym elementem mnie, musiała dorosnąć muzycznie do tego, jaki przekaz chce za sobą zostawić. MVRT ma pokazać, że różnorodność może być zamierzona, ale też udowodnić, że polscy wokaliści również mają szansę na światowej scenie mainstreamowej / EDM - powiedziała.

Tak naprawdę projekt MVRT powstał już w zeszłym roku, a wokalistka miała okazję współpracować z kultową wytwórnią Spinnin’ Records oraz jej artystami, takimi jak BLR czy Tungevaag i The Second Level. Wszystkie utwory powstałe w ramach MVRT zostały zauważone i docenione za granicą. Nadszedł czas, żeby zaprezentować nowy materiał na polskiej scenie.

Marta Gałuszewska zadebiutowała w 2017 roku utworem „Nie mów mi nie”, który zyskał ogromną popularność i pokrył się platyną. W 2019 roku wydala debiutancką płytę „Reasons”.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020