2020-06-16

Katarzyna Skrzynecka i... zaskakujący strój. Co się stało?

0

Jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pędziła przez miasto w przebraniu sowy. Rodzicielstwo jest pełne wyzwań, które mogą prowadzić do zabawnych sytuacji. Katarzyna Skrzynecka podzieliła się w mediach społecznościowych śmieszną historią, jaka niespodziewanie ją spotkała. Skąd wzięła się u niej wyjątkowa metamorfoza?

Katarzyna Skrzynecka łączy swoje artystyczne aktywności z wychowywaniem dzieci. Obowiązki z tym związane dzieli z mężem Marcinem Łopuckim. Czasami jednak potrafi dojść do małego zamieszania i tak było w tym przypadku. Okazało się, że nagle musi rzucić wszystko i pojechać po córeczkę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

- Ten moment, gdy dowiadujesz się właśnie, że twój mąż myślał, że to ty odbierasz dziś dziecko ze szkoły, a ty wiedziałaś, że on... Ale on jest zajęty na drugim końcu miasta i w dodatku pojechał dziś skuterem... A ty właśnie nagrywasz charytatywną bajkę on-line dla dzieci i akurat jesteś sową - wytłumaczyła swoje przebranie pod serią zdjęć na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka długo się nie wahała i tak jak stała, wsiadła do samochodu. Przemierzanie miasta w specjalnej charakteryzacji wzbudziło niemałą furorę, czyli „zdziw i rozdziaw sąsiednich kierowców”. - Życie z mamusią pracującą w zawodzie aktora nigdy nie jest nudne - podsumowała niecodzienną wyprawę jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Kolejne odcinki Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią 2020 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2020