2020-06-29

„Gramy dla Śląska” w sobotę 4 lipca na żywo w Polsacie

0

Wyjątkowy koncert niosący otuchę i nadzieję. Bądźcie z nami od godz. 20:00. Legendy sceny rockowej, ulubieńcy kolejnych pokoleń publiczności i gwiazdy młodszego pokolenia - wszyscy wystąpią na żywo w studiu Polsatu w Warszawie, żeby prosto z serca wesprzeć zmagający się z falą zachorowań na koronawirusa region. „Gramy dla Śląska” w sobotę 4 lipca tylko w Telewizji POLSAT!

Podczas tego wydarzenia zaśpiewają i zagrają u nas artyści i zespoły, których nikomu w naszym kraju przedstawiać nie trzeba: śląski Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz, Kortez, Lady Pank, Kamil Bednarek, IRA, Mrozu, Cleo, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni, Maryla Rodowicz i najmłodsza w tym gronie, sanah, która dopiero zaczyna karierę, a już podbiła serca Polaków. Jej dwie debiutanckie piosenki znalazły się już na pierwszych miejscach wśród najczęściej granych utworów. W roli prowadzących Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk, Ślązak z „Kabaretu Młodych Panów”.

Tym koncertem chcemy zatrzymać falę hejtu, która dotyka Ślązaków, górników, ich rodziny i dzieci. Od dawna Województwo Śląskie zmaga się z największą falą zachorowań na koronawirusa w całej Polsce i w czasie pandemii potrzebuje naszej solidarności. Wszyscy jesteśmy razem ze Śląskiem! Pragniemy wyrazić jedność, bo jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach.

Plejada gwiazd, które przyjęły zaproszenie do udziału w tym nadzwyczajnym koncercie, gwarantuje dobrą rozrywkę. Przygotowania do tego wydarzenia będzie można śledzić na naszych kanałach społecznościowych na Facebooku i Instagramie oraz na stronie POLSAT.PL.

Partnerem koncertu jest Województwo Śląskie i Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

  

Koncert „Gramy dla Śląska” w sobotę 4 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020