2020-06-10

„Kowalscy kontra Kowalscy”: Nowa komedia w Polsacie!

0

Aktorzy weszli na plan zdjęciowy serialu o losach dwóch rodzin o popularnym nazwisku. Telewizja POLSAT rozpoczęła prace nad produkcją ,„Kowalscy kontra Kowalscy”, która jest przewrotną komedią pomyłek. Ekranowe małżeństwa stworzą Piotr Adamczyk i Marieta Żukowska oraz Wojciech Mecwaldowski i Katarzyna Kwiatkowska.

„Kowalscy kontra Kowalscy” to opowieść o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko to samo popularne w Polsce nazwisko, a różni właściwie wszystko! Ale czy na pewno...? Choć żyją w dwóch zupełnie innych światach oraz dzieli ich wykształcenie, status społeczny i finansowy, priorytety, styl życia, to nagle jedna wiadomość sprawi, że staną się sobie bliżsi, niż można to było przewidzieć. Pewna wizyta w szpitalu rozpocznie lawinę zaskakujących i przezabawnych zdarzeń w życiu obu familii. Serial w prześmieszny sposób podejmie temat, czy z rodziną rzeczywiście najlepiej wychodzi się na zdjęciach oraz na ile pieniądze są gwarantem szczęścia...

Ekranowe małżeństwa tworzyć będą Piotr Adamczyk i Marieta Żukowska oraz Wojciech Mecwaldowski i Katarzyna Kwiatkowska. Ich synowie - Patryk Cebulski i Jakub Zdrójkowski - starać się będą o względy pięknej Eli, w którą wciela się Wiktoria Gąsiewska. Plejadę aktorskich gwiazd dopełnią m.in. Paweł Wawrzecki, Mikołaj Cieślak, Bartosz Obuchowicz i Joanna Orleańska. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Okił Khamidov.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodziny Państwa Kowalskich w przygotowaniach do nowej produkcji @polsatofficial 😁❤️ STAY TUNED!!! 😅🙄🔥 #polsat #serialepolsatu #polsatnewproject #backstage

Post udostępniony przez Patryk Cebulski (@patrykcebulski)

Producentem wykonawczym jest Tako Media. W związku z zagrożeniem COVID-19 producent serialu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Komentarze
© Polsat 2020