2020-05-26

Oto najśmieszniejsze sceny z Dorotą, które sami wybraliście!

0

W piętnastym sezonie serialu „Przyjaciółki” jej przygody bawiły do łez. Kiedy zapytaliśmy fanów o najzabawniejsze momenty z tej serii produkcji, wiele komentarzy wskazywało na sceny z udziałem bogatej bizneswoman. Oto pięć najbardziej komicznych fragmentów z Dorotką, którą gra Agnieszka Sienkiewicz.

Bajecznie bogata Dorota nie zwykła korzystać z komunikacji miejskiej. Autobus to dla niej zupełnie nowy świat, w którym nie wie jak się poruszać. Z kierowcy chciała na przykład uczynić swojego szofera!

W piętnastym sezonie jej sercem zawładnął przystojny hydraulik Sławek. Uczucie okazało się tak silne, że z tego powodu nawet wybrała się do lekarza. Ale nie potrafiła przyznać się przed nim, co tak naprawdę ją trapi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Starająca się ukryć swoje bogactwo przed hydraulikiem Dorota o mały włos nie została zdemaskowana, kiedy Sławek trafił za nią do jednego z ekskluzywnych sklepów. - Biorą mnie za kogoś innego. Pooglądać tylko przyszłam - bagatelizowała. A to dopiero był początek tłumaczeń...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Jak wiadomo, najlepsza droga do serca wiedzie przez żołądek, więc kiedy zaprosiła Sławka randkę do domu, postanowiła udawać, że jest świetną kucharką. Czy smakowało mu „domowe jedzonko” i w jaki sposób udało jej się wybrnąć spod ostrzału niewygodnych pytań?

Relacja ze Sławkiem to ciągła walka ze swoimi uczuciami. Z jednej strony czuła pożądanie, a z drugiej strony obawiała się zderzenia dwóch różnych światów, z których pochodzą. I kiedy zaproponował jej związek na poważnie, starała się go zniechęcić.

Która scena z Dorotą jest Waszą ulubioną?

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020