2020-03-26

„Przyjaciółki”: Dorota udaje, że jest... biedna! Dlaczego?

0

Opowiada zmyśloną historię o swojej ciotce, aby zataić swoje bogactwo. W jakim celu? Dorota nigdy nie sądziła, że kiedyś posunie się do czegoś takiego... Odkąd odziedziczyła majątek po mężu, lubiła się nim chwalić i pokazywać wszystkim dookoła, że ma dużo pieniędzy. Teraz jednak jest zupełnie odwrotnie. Co stoi za jej nietypowym zachowaniem?

Oglądaj serial „Przyjaciółki” online na IPLA.TV.

Dorota sparzyła się na mężczyznach niejednokrotnie. Ostatni jej partner okazał się oszustem i naciągaczem. Od tamtej pory kobieta trzyma się od nich z dala, ponieważ jest przekonana, że żadnemu już nie zaufa. Jest samotna z wyboru. Choć broniła się przed płcią męską, jak tylko mogła, to jednak stało się. Zauroczyła się w przystojnym... hydrauliku! Sławek nie jest ideałem, ale imponuje jej swoją pracowitością, kulturą osobistą i niesamowitym wdziękiem. 

Wzięta bizneswoman wzywa hydraulika, aby podłączył zmywarkę. Postanawia zbliżyć się do mężczyzny, snując opowieść o bogatej krewnej, której domem opiekuje się do czasu jej powrotu. 
- Ciocia nie lubi badziewia. Kupuje tylko markowe produkty - zaczyna swoją gierkę Dorota.
- To, że jest coś markowe, to nie zawsze znaczy, że jest dobre - upomina ją Sławek.
- Oczywiście, wiadomo. Wie pan, ja osobiście nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto. A co to? Sieciówki gorsze? Wcale nie gorsze, prawda? - broni się kobieta, a widząc, jak ten przygląda się jej ubraniu, dodaje: - A to, to akurat prezent od cioci. Samotna kobieta, wie pan, nie ma rodziny, nie ma nikogo, uwielbia obdarowywać, a ja, żeby sprawić jej przyjemność to... ach czasem założę!
- A gdzie ciocia teraz jest?
- W podróży dookoła świata Cruiselinerem. To taki duży statek... Taki duży jak Titanic - zmyśla jak z nut.

Czy w ten sposób zdobędzie przystojnego Sławka?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2021