2020-03-26

„Przyjaciółki”: Dorota udaje, że jest... biedna! Dlaczego?

0

Opowiada zmyśloną historię o swojej ciotce, aby zataić swoje bogactwo. W jakim celu? Dorota nigdy nie sądziła, że kiedyś posunie się do czegoś takiego... Odkąd odziedziczyła majątek po mężu, lubiła się nim chwalić i pokazywać wszystkim dookoła, że ma dużo pieniędzy. Teraz jednak jest zupełnie odwrotnie. Co stoi za jej nietypowym zachowaniem?

Dorota sparzyła się na mężczyznach niejednokrotnie. Ostatni jej partner okazał się oszustem i naciągaczem. Od tamtej pory kobieta trzyma się od nich z dala, ponieważ jest przekonana, że żadnemu już nie zaufa. Jest samotna z wyboru. Choć broniła się przed płcią męską, jak tylko mogła, to jednak stało się. Zauroczyła się w przystojnym... hydrauliku! Sławek nie jest ideałem, ale imponuje jej swoją pracowitością, kulturą osobistą i niesamowitym wdziękiem. 

Wzięta bizneswoman wzywa hydraulika, aby podłączył zmywarkę. Postanawia zbliżyć się do mężczyzny, snując opowieść o bogatej krewnej, której domem opiekuje się do czasu jej powrotu. 
- Ciocia nie lubi badziewia. Kupuje tylko markowe produkty - zaczyna swoją gierkę Dorota.
- To, że jest coś markowe, to nie zawsze znaczy, że jest dobre - upomina ją Sławek.
- Oczywiście, wiadomo. Wie pan, ja osobiście nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto. A co to? Sieciówki gorsze? Wcale nie gorsze, prawda? - broni się kobieta, a widząc, jak ten przygląda się jej ubraniu, dodaje: - A to, to akurat prezent od cioci. Samotna kobieta, wie pan, nie ma rodziny, nie ma nikogo, uwielbia obdarowywać, a ja, żeby sprawić jej przyjemność to... ach czasem założę!
- A gdzie ciocia teraz jest?
- W podróży dookoła świata Cruiselinerem. To taki duży statek... Taki duży jak Titanic - zmyśla jak z nut.

Czy w ten sposób zdobędzie przystojnego Sławka?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020