2020-05-15

Jeremi Sikorski wspomina „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Artysta, który zrobił furorę jako Ronnie Ferrari, o udziale w dwunastej edycji show. Jeremi Sikorski jako uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pokazał szeroki wachlarz swoich umiejętności. W rozmowie z POLSAT.PL utalentowany wokalista opowiedział o tym, co zawdzięcza tej przygodzie, która z metamorfoz należy do jego ulubionych oraz za czym tęskni najbardziej.

O edycji, w której brał udział:
- Poznałem wielu wspaniałych ludzi. Dużo się nauczyłem, to była dla mnie wyjątkowa przygoda.

O ulubionej metamorfozie:
- Postać Justina Timberlake'a. Razem z całą ekipą przygotowaliśmy prawdziwe show: śpiew, taniec. Wszystko to, co naprawdę lubię. Tym występem pokazałem, na co mnie stać.

O przygotowaniach do wcielenia się w Ronniego Ferrari:
- Tekst piosenki jest napisany bardzo gęsto. Razem z trenerką Agnieszką Hekiert precyzyjnie dobieraliśmy miejsca, w których mam brać oddech, żebym mógł zaśpiewać cały utwór.

O piosence „Ona by tak chciała”:
- Melodia naprawdę wpada w ucho. Wychowałem się w domu muzyków klasycznych - mama wiolonczelistka, tata skrzypek. Utwór „Ona by tak chciała” był dla mnie czymś nowym. Z gatunku, z którym wcześniej nie miałem styczności.

O tym, za czym najbardziej tęskni z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”:
- Brakuje mi ludzi, uczestników. Całej ekipy, z którą pracowałem. Przez trzy miesiące spotykaliśmy się praktycznie codziennie, to bardzo nas zbliżyło.

Odcinki specjalne Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 2 maja w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021