2020-05-11

„Gliniarze” - odcinek 459: Eskalacja konfliktu

0

Olgierd przestrzega Ilonę przed Szymonem, z którym spotyka się od pewnego czasu. Kobieta jednak lekceważy uwagi brata. Konflikt między mężczyznami narasta. Policjant chce dowiedzieć się, jakimi motywami kieruje się mężczyzna, przez którego ma tak duże kłopoty. W końcu prywatnemu detektywowi puszczają nerwy i ujawnia swoją prawdziwą twarz.

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

Kobieta zostaje zaatakowana w swojej własnej willi. Napastnik zamierzał upozorować samobójstwo, jednak jego niedoszła ofiara wygrywa walkę o życie i zabija przestępcę. Stróże prawa nie wiedzą, co myśleć o całej tej sprawie. W toku śledztwa odkrywają, że trafili w sam środek wojny między dwiema grupami przestępczymi.

Olgierd chce wpłynąć na siostrę, aby zerwała kontakt z Szymonem. Kobieta jest zdenerwowana na brata. Uważa, że wszystko to sobie wymyślił i szuka spisku tam, gdzie go nie ma. Policjant sam spotyka się z detektywem, przez którego ma problemy w pracy. W ostrych słowach radzi mu, żeby trzymał się z daleka od jego rodziny. Kilka dni później między Iloną a Szymonem dochodzi do kłótni, podczas której siostra Olgierda zostaje uderzona. Jak zareaguje na to śledczy?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 16:45 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Cieszmy się darem życia”. Co wyznał Piotr Mróz?
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze
© Polsat 2020