2020-04-30

„Zdrady” - odcinek 132: Fałszywa siostrzana miłość

0

Milena i Dariusz są małżeństwem od czterech lat. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Nigdy się nie kłócili, dlatego kobieta chciała starać się o dziecko. Jednak ostatni incydent z telefonem męża sprawił, że Milena ma wątpliwości co do wierności Dariusza. Okazuje się, że mężczyzna ma niejasną relację z siostrą żony.

Oglądaj serial „Zdrady” online na IPLA.TV.

Milena od czterech lat jest żoną Dariusza, z którym poznała się zarówno w romantycznych, jak i dramatycznych okolicznościach. Mężczyzna służący w lokalnej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej wyniósł ją z pożaru. Była to gorąca miłość od pierwszego wejrzenia. Do tej pory wszystko w ich związku układało się bardzo dobrze, ale ostatnio doszło do pewnego incydentu z telefonem męża, który dał jej do myślenia i skłonił ją, aby zgłosiła się do programu „Zdrady”.

Zachowanie Dariusza nie zapowiadało jego niewierności aż momentu, gdy kobieta wzięła przez pomyłkę jego telefon do pracy. Wtedy odkryła, że jej mąż pisze z inną dziewczyną. Na ekranie wyświetliła się część intymnej wiadomości: „Kochanie, kiedy się poprzytulamy? tęsknię...” i niezapisany numer. Milena myśli o dziecku, ale żeby zrobić krok w stronę macierzyństwa musi mieć pewność, że jej ukochany jest wobec niej szczery.

Detektyw Damian Petrov przyjmuje zlecenie Mileny i umawia się z nią nieopodal jej mieszkania. Przed rozpoczęciem śledztwa kobieta musi odpowiedzieć na pytania współpracującej z ekipą psycholog Agaty Adamczyk:

- Mileno, w zgłoszeniu mówiłaś o incydencie z telefonem męża. Czy rozmawiałaś z nim o tym? Zapewne zauważył, że zamieniliście się urządzeniami na cały dzień? - pyta psycholog.
- Tak, rozmawiałam z nim, ale dopiero, gdy wysłałam zgłoszenie do programu - mówi Milena.
- Jak zareagował? - dopytuje Adamczyk.
- Jego reakcja bardzo mnie zaskoczyła. Śmiał się. Powiedział, że są to żarty jego kolegów z OSP, tak jakby był na to przygotowany - żali się klientka.
- A czy coś jeszcze niepokoi cię w waszym związku? - kontynuuje wywiad doktor.
- Chcę mieć dziecko. Uważam, że jest to odpowiedni czas. Niedawno Dariusz miał wypadek, jest teraz na zwolnieniu w domu. Nie wiem, co on tam robi. Kompletnie nie mam nad nim kontroli - mówi zdesperowana Milena.
- A czy on chce mieć dziecko? - pyta Agata Adamczyk.
- Raz chce, a raz mówi, że chciałby się jeszcze wyszaleć. W naszym towarzystwie są same małżeństwa, które mają dzieci albo starają się o nie. Też marzę, aby zostać mamą, ale zanim się zdecyduję, to muszę mieć pewność, że Dariusz jest mi wierny - tłumaczy Milena.
- A czy coś jeszcze się zmieniło w waszym związku? - drąży temat psycholog.
- Odkąd Darek jest na zwolnieniu, to dużo się zmieniło... Nie kochamy się prawie w ogóle. Często się wykręca mówiąc, że jest zmęczony po rehabilitacji - zdradza zrozpaczona kobieta.

Detektyw Damian Petrov podejmuje się prowadzenia sprawy. Prosi klientkę o przekazanie niezbędnych dokumentów i informacji, które pomogą w śledztwie. Kobieta daje mu zdjęcia męża, klucze do ich mieszkania i prosi o szczególną dyskrecję.

Pierwszy dzień obserwacji rozpoczyna się, gdy Dariusz udaje się na codzienną rehabilitację. Śledczy jadą za samochodem podejrzanego, a druga część ekipy montuje w jego domu kamery. Nagle Dariusz zatrzymuje się na parkingu, widać, że na kogoś czeka. Po kilku minutach zjawia się jego kolega. Mężczyzna daje mu klucze do domu i jedzie do przychodni, natomiast znajomy kieruje się do jego apartamentu... Specjalista od kamer i podsłuchu ma zaledwie kilka minut, aby dokończyć montaż urządzeń i wyjść z posiadłości klientki. Gdy śledczy montuje ostatnie urządzenie w sypialni, do domu wychodzi kolega mężczyzny. Na szczęście detektywowi udaje się uciec.

Pod przychodnią okazuje się, że rehabilitantem Dariusza jest mężczyzna. Śledczy odrzucają więc ten trop i skupiają się na podglądzie z mieszkania. Gdy kolega Dariusza krząta się po jego domu, nagle w drzwiach zjawia się kobieta. Para wita się, przeprowadza krótką rozmowę i zaczyna się namiętnie całować. Po miłosnym uniesieniu wychodzą i idą w swoje strony. Śledczy podejrzewają, że było to jednorazowe spotkanie, a pan domu udostępnił przyjacielowi apartament na randkę „bez zobowiązań”.

Po trzygodzinnej rehabilitacji Darek również wraca do domu i przygotowuje dla swojej żony kolację. Odwiedza ich również siostra Mileny, która pod jej nieobecność kokietuje Dariusza i jest nim wyraźnie zainteresowana. Reszta wizyty siostry mija bez niespodzianek, ale detektywi muszą zdać relacje swoje klientce.

Jak Milena zareaguje na wiadomość o niejasnej relacji pomiędzy Dariuszem a jej siostrą? Co przyniosą kolejne godziny śledztwa?

Zdrady w czwartek o godz. 22:10 Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020