2020-04-23

„Zdrady” - odcinek 131: Kusicielki z agencji reklamowej

0

Wiktoria i Miłosz są parą od czterech lat. Pobrali się półtora roku temu i byli bardzo szczęśliwi do czasu, gdy mąż kobiety odziedziczył w spadku po ojcu ogromny majątek. Od tego czasu zaczął wracać do domu później niż zwykle. Po pewnym czasie Wiktoria dostała anonimowe zdjęcie męża, które wzmocniło jej podejrzenia o jego niewierności...

Oglądaj serial „Zdrady” online na IPLA.TV.

Wiktoria od półtora roku jest żoną Miłosza, właściciela dużego funduszu inwestycyjnego. Para poznała się kilka lat wcześniej na gali biznesu, na której kobieta pracowała jako hostessa. Wiktoria kocha swojego męża, ale ostatnio ma podejrzenia, że ją zdradza. Wątpliwości spowodowały, że zgłosiła się do programu „Zdrady”.

Kiedy cztery lata temu Wiktora i Miłosz poznali się na wydarzeniu biznesowym, od razu wpadali sobie w oko. Na początku znajomości mężczyzna był dla kobiety miły, wyrozumiały i szarmancki. Traktował ją jak prawdziwą damę i spełniał każde jej marzenie. Świetnie się rozumieli i niedługo po zaręczynach wzięli ślub. Wiktoria dobrze zna swojego męża i czuje, że od pewnego momentu coś się między nimi popsuło. Miłosz zmienił się, gdy odziedziczył po ojcu wielki majątek - rodzinną firmę finansową. Wiktora niedawno dostała również zdjęcie od „życzliwego przyjaciela”, na którym obca dziewczyna siedzi jej mężowi na kolanach. Kobieta nie wie, od kogo jest fotografia oraz kim jest kobieta ze zdjęcia, ale podejrzewa najgorsze... Zrozpaczona prosi detektywa Damiana Petrova i jego ekipę o pomoc w dotarciu do prawdy.

Śledczy przyjmuje zlecenie Wiktorii i następnego dnia wieczorem umawia się z kobietą w pobliżu jej domu. Czeka na nią w towarzystwie ekipy detektywów oraz psycholog Agaty Adamczyk.

Petrov zaprasza klientkę do wozu detektywistycznego na wnikliwy wywiad:

- Czy ma Pani konkretne podejrzenia odnośnie zdrady swojego męża? - pyta.
- Tak, mam. Chodzi o dwie kobiety, które non stop dzwonią do Miłosza, Ewelina i Oliwia. Dziewczyny mają agencję reklamową, która prowadzi projekt mojemu mężowi - odpowiada zdenerwowana kobieta.
- Czyli razem pracują? - dopytuje detektyw.
- One proponowały mu współpracę, ale nie wiem, jak to się skończyło. To na pewno z nimi zdradza mnie Miłosz! - mówi niespokojnie klientka.
- Proszę się uspokoić. Jeszcze nic nie jest przesądzone - stwierdza Petrov i dodaje: - Wspominała pani w zgłoszeniu o zdjęciu, proszę opowiedzieć coś więcej.
- Ja nie mam tej fotografii. W płaczu i emocjach wykasowałam plik - tłumaczy się hostessa.
- Szkoda... Ale może kogoś na niej pani rozpoznała? - dopytuje Damian Petrov.
- Niestety nie. Twarze były niewidoczne - tłumaczy kobieta.
- A próbowaliście o tym rozmawiać? - pyta psycholog Adamczyk.
- Wielokrotnie, ale to nie przyniosło żadnych efektów - żali się Wiktoria.

Detektyw przyjmuje sprawę klientki i prosi o dostarczenie niezbędnych dokumentów, które mają pomóc w prowadzeniu dochodzenia. Wiktoria przekazuje śledczemu dużą teczkę z materiałami o swoim mężu. Znajdują się w niej adresy członków jego rodziny, przyjaciół oraz zdjęcia wspomnianych Eweliny i Oliwii. Jednak Wiktoria nie zgadza się na umieszczenie monitoringu w ich domu rodzinnym.

Detektywi rozpoczynają śledztwo z samego rana. Jadą za samochodem podejrzanego o zdradę mężczyzny, który kieruje się w stronę firmy. Śledczy Maks udaje klienta zainteresowanego inwestycjami i idzie do biura Miłosza na umówione wcześniej spotkanie. Po drodze detektyw montuje w samochodzie podejrzanego nadajnik GPS, a w budynku ukryte kamery.

Przez pierwsze trzy godziny monitorowania nie rejestrują nic podejrzanego, aż nagle w gabinecie mężczyzny zjawia się bardzo atrakcyjna kobieta. Detektywi zauważają, że jest to Oliwia, jedna z właścicielek agencji reklamowej. Widać, że mają ze sobą bliski kontakt. Kobieta prosi Miłosza o powiezienie do agencji i proponuje wieczorną konsultację projektu w swoim biurze. Miłosz bez zastanowienia zgadza się na propozycję kobiety, a detektywi wiedzą, że muszą być teraz bardzo czujni. Jadą za podejrzanym i jego współpracownicą, ale tracą ich z zasięgu wzroku, ponieważ mają stłuczkę z pijanym rowerzystą. Śledztwo jest zagrożone, jednak po chwili namierzają mężczyznę po sygnale GPS. Okazuje się, że Miłosz jest w agencji, ale szybko wraca do swojego biura.

Wieczorem nadchodzi kolejne spotkanie z Oliwią. Ku zdziwieniu śledczych kobieta ubiera się w odważne stroje hostess, które wybrała na event promujący firmę Miłosza. Widać, że stara się uwieść mężczyznę, ale on onieśmielony wychodzi z agencji i wraca do domu. Po pierwszym dniu śledztwa Petrov spotyka się z klientką, aby pokazać zgromadzony materiał dowody. Choć nic złego się nie wydarzyło, Wiktoria jest przekonana o zdradzie męża i prosi o kontynuowanie dochodzenia.

Drugiego dnia Miłosz umawia się na spotkanie odnośnie strojów hostess, ale tym razem z Eweliną. Co przyniesie kolejny dzień śledztwa? Czy przeczucia żony o zdradzie męża się sprawdzą? Czy właścicielkom agencji uda się uwieść bogatego biznesmena?

Zdrady w czwartek o godz. 22:10 Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020