2020-04-09

„Zdrady” - odcinek 129: Sesja zdjęciowa

0

Paweł i Magda są parą od pół roku. Gdy dziewczyna rozpoczęła studia, postanowili razem zamieszkać. Radość mężczyzny nie trwała długo. Gdy na jaw zaczęły wychodzić jej życiowe tajemnice, zrozumiał że jego partnerka go zdradza. Z kim? Aby poznać odpowiedź, prosi o pomoc detektywa Damiana Petrova.

Oglądaj serial „Zdrady” online na IPLA.TV.

Paweł pracuje w restauracji i marzy, żeby w przyszłości zostać szefem kuchni. Jest w szczęśliwym związku z Magdą. Choć są razem zaledwie pół roku, postanowili ze sobą zamieszkać. Mężczyzna był bardzo szczęśliwy z tego powodu, jednak szybko okazało się, że Magda skrywa wiele sekretów. Zaczął podejrzewać, że dziewczyna nie jest szczera wobec niego. Aby rozwiać wątpliwości bądź potwierdzić obawy zgłosił się do programu „Zdrady”.

Magda rozpoczęła studia na uczelni sportowej. Aby doskonalić swoje umiejętności, postanowiła zapisać się na dodatkowe zajęcia na basenie. Marcin nie widział w tym nic złego, ale gdy dziewczyna zaczęła chodzić na treningi, przestała odbierać od niego telefon i nie odpisywała na wiadomości. Chłopak próbował z nią porozmawiać, ale studentka zarzucała mu nadgorliwość i zapewniała o swojej uczciwości, co dało mu myślenia jeszcze bardziej... Niedawno odkrył, że jej strój kąpielowy i ręczniki po przyjściu z basenu są suche. Zauważył również, że pewnego dnia Magda po przyjściu do domu nie miała na sobie bielizny. Wtedy chłopak zdenerwował się tak bardzo, że postanowił pójść do sekcji sportowej i sprawdzić, czy Magda nadal uczestniczy w zajęciach. Niestety trener potwierdził jego obawy - powiedział, że studentki nie było na zajęciach od miesiąca... Teraz Paweł chce wiedzieć tylko jedno - z kim i gdzie spotyka się jego dziewczyna.

Detektyw Petrov przyjmuje zlecenie młodego mężczyzny. Wraz z ekipą czekają na Pawła niedaleko miejsca jego pracy. Kucharz zapoznaje się ze śledczymi i psycholog Agatą Adamczyk, a następnie wsiada do wozu detektywistycznego, aby odpowiedzieć na pytania.

- W ogłoszeniu powiedziałeś, że poszedłeś na basen, żeby dowiedzieć się, czy twoja dziewczyna chodzi na zajęcia. Śledziłeś ją? - psycholog próbuje poznać zamiary Pawła.
- Nie, to nie jest tak. Ostatnio odkryłem, że jej ubrania i ręczniki po basenie są suche - dodaje.
- To nie za mały powód, żeby oskarżać kogoś o zdradę? Często sprawdzasz jej rzeczy osobiste? - podejrzliwie pyta Adamczyk.
- Nie, po prostu w naszym mieszkaniu ja robię pranie. To wyszło naturalnie - tłumaczy się Paweł.
- A powiedziałeś Magdzie, że poszedłeś na zajęcia sprawdzić, czy nadal na nie chodzi? - wtrąca detektyw Petrov.
- Tak. Powiedziała, że zmieniła sekcję.
- Może to prawda? - drąży temat psycholog.
- Niestety, nie. Sprawdzałem... - odpowiada zrezygnowany Paweł.

Detektyw Petrov jest przekonany o słuszności podejrzeń chłopaka. Żeby rozpocząć śledztwo, prosi swojego klienta o przekazanie niezbędnych dokumentów i informacji, które mogą pomóc w szybszym rozpoznaniu sprawy. Paweł wręcza mu kopertę ze zdjęciami dziewczyny i jej przyjaciół, adresami, pod którymi Magda najczęściej się melduje oraz kluczami do ich wspólnego mieszkania. Gdy śledczy otrzymuje niezbędne materiały, umawia się na montaż kamer w domu pary.

Niedługo po tym jak ekipa opuszcza mieszkanie, zjawia się w nim podejrzana oraz... Paweł, który nie uprzedził śledczych, że zamierza wrócić wcześniej do domu. Jednak chłopak szybko wychodzi, a dziewczyna zaczyna szykować się na basen. Detektywi są w szoku, ponieważ Magda zakłada seksowną bieliznę oraz obcisłą sukienkę i wychodzi z mieszkania. Ekipa Damiana Petrova rusza za nią.

Jak podejrzewali śledczy, kobieta nie idzie na zapowiadany trening. Pod domem wsiada do czarnego, sportowego auta, które zatrzymuje się pod studiem fotograficznym. Detektyw Petrov wysyła swojego specjalistę do środka budynku, aby zamontował tam podgląd. Kamery nie rejestrują zdrady, ale wychodzi na jaw, że Magda jest modelką, która prezentuje bieliznę. Sesja odbywa się bardzo profesjonalnie, ale dziewczyna nagle zdejmuje stanik, a fotograf zaczyna dotykać jej piersi. Widać między nimi pożądanie, jednak intymny epizod przerywa właścicielka studia, która natychmiast każe im opuścić lokal.

Jak na tę wiadomość zareaguje Paweł? Co przyniosą kolejne dni śledztwa detektywa Petrova? Czy dziewczyna dopuści się zdrady z fotografem?

Zdrady w czwartek o godz. 22:10 Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020