2020-04-16

„Zdrady” - odcinek 130: Piękna i bestia

0

Natalia jest młodą i piękną kobietą. Z Tomaszem poznali się na weselu swoich przyjaciół i szybko wzięli ślub. Kobieta była przekonana, że mężczyzna jest inny niż reszta jej byłych partnerów, którzy ją zdradzali, jednak zachowanie Tomka wskazuje na jego nieszczerość. Załamana zgłasza się do programu „Zdrady”, aby poznać prawdę.

Oglądaj serial „Zdrady” online na IPLA.TV.

26-letnia Natalia Guzik jest modelką. Ukończyła studia na kierunku marketing i zarządzanie, ale nie pracuje. Od roku jest żoną Tomasza, z którym poznała się na ślubie swoich przyjaciół. Do tej pory dziewczyna była przekonana, że mężczyzna nawet nie pomyśli o innej kobiecie, ale ostatnio nabrała niepokojących podejrzeń. Kobieta postanowiła zgłosić się do programu "Zdrady", aby rozwiać swoje wątpliwości.

Natalia wspomina zgłoszeniu, że jej mąż był naprawdę cudowny. Codziennie kupował jej kwiaty, przynajmniej raz w tygodniu rezerwował stolik w najlepszej restauracji w mieście, kupował drogą biżuterię. Jednak od pewnego czasu to się zmieniło. Dodatkowo zaczął wracać późno z pracy. Kobieta próbowała z nim rozmawiać, ale on twierdzi, że wszystko jest w porządku, a swoje nocne powroty tłumaczy natłokiem obowiązków. Natalia żali się również, że nie uprawiają seksu, a ostatnie zbliżenie było kilka miesięcy temu... Takie zachowanie Tomasza sprawia, że kobieta jest przekonana o niewierności swojego partnera.

Detektyw Petrov postanawia spotkać się z Natalią, żeby razem z psycholog porozmawiać o jej zgłoszeniu i podejrzeniach.

- Natalio, opowiedz o swoim związku - zaczyna wywiad Agata Adamczyk.
- Tomasz szalał na moim punkcie. Wiem, że podobam się facetom, ale on był naprawdę wyjątkowy - opowiada modelka.
- A pytałaś, czemu zmienił swoje podejście?
- Pytałam tylko, czemu wraca tak późno z pracy, ale mnie zbył. Nie będę się więcej prosić - mówi stanowczo kobieta. Po chwili dodaje: - Mój każdy poprzedni związek kończył się zdradą partnera, dlatego jestem wyczulona i wiem, kiedy jest coś nie tak. Myślałam, że Tomek jest inny...
- To znaczy? - dopytuje psycholog.
- Do tej pory mój każdy chłopak był bardzo przystojny, teraz zależało mi na czymś zupełnie innym. Znajomi mówią na nas „piękna i bestia”. Chciałam, żeby Tomek poczuł, że ma kogoś wyjątkowego, żeby już nigdy w moim związku zdrada się nie przydarzyła, żeby go nie kusiło... Do tej pory tak było - żali się Natalia.

Damian Petrov po wnikliwym wywiadzie Agaty Adamczyk postanawia zająć się sprawą Natalii i jej męża. Kobieta przekazuje śledczemu nośnik pamięci, na którym umieszcza zdjęcia Tomka i potrzebne adresy, pod którymi najczęściej pojawia się mężczyzna. Na koniec spotkania psycholog uspakaja załamaną klientkę.

Rozpoczyna się pierwszy dzień śledztwa. Ekipa rozpoczyna dochodzenie wcześnie rano, ponieważ podejrzany o zdradę mężczyzna o tej porze jedzie do swojego biura do pracy. Tomasz jest wziętym agentem nieruchomości i szefem w firmie, w której pracuje od lat. Detektyw Petrov ze śledczym Łukaszem jadą za samochodem podejrzanego. W tym czasie reszta zespołu montuje kamery w domu klientki. Gdy Tomasz wychodzi ze swojego gabinetu na spotkanie, montują w jego biurze kolejny podgląd.

Od razu podejrzenia detektywów wzbudza jego sekretarka. Młoda dziewczyna, przez cały dzień jest w pobliżu mężczyzny. Nagle na koniec dnia zachodzi go od tyłu i próbuje masować mu plecy. Jednak Tomasz nie ma zamiaru skorzystać z tej propozycji. Poucza ją i każe wracać do obowiązków. Detektywi po pierwszym dniu śledztwa mają dla Natalii dobre wiadomości.

Kolejny dzień rozpoczyna się równie spokojnie. Tomasz nawet na chwilę nie opuszcza swojego gabinetu. Wysyła kilkanaście służbowych maili i odbiera mnóstwo telefonów. Detektywi są przekonani, że mężczyzna dużo pracuje i zaczynają wierzyć, że jego późne powroty do domu są spowodowane natłokiem obowiązków. Jednak późnym wieczorem odbiera telefon, który zupełnie zmienia wyobrażenia śledczych o podejrzanym... Tomasz ma sekrety, o których nie mówi żonie.

Co ukrywa mężczyzna? Co odkryje niezawodna ekipa Damiana Petrova? Czy dojdzie do rozwodu Natalii i Tomasza?

Zdrady w czwartek o godz. 22:10 Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020