2020-04-30

„Tylko Jeden”: Finał pierwszego reality show o MMA 1 maja

0

Tomasz Romanowski kontra Marcin Krakowiak w walce o profesjonalny kontrakt z KSW. Po dwóch miesiącach wyczerpujących treningów, wymagających zadań specjalnych, widowiskowych pojedynków i niespodziewanych zwrotów akcji nadszedł czas na wielki finał „Tylko Jeden”. Dla „Tommy'ego” i „Krakusa” to drugie starcie na przestrzeni zaledwie kilku tygodni. Kto okazał się lepszy w rewanżu?

Oglądaj „Tylko Jeden” online na IPLA.TV.

Ósmy odcinek „Tylko Jeden” utrzymany był w konwencji studyjnej gali mieszanych sztuk walki. W programie pojawiło się mnóstwo gości, którzy drobiazgowo przeanalizowali drogę Tomasza Romanowskiego i Marcina Krakowiaka do finału. Moderatorką tych dyskusji została Karolina Owczarz, była dziennikarka Polsat Sport, a obecnie niepokonana zawodniczka KSW.

W programie nie zabrakło też efektownych materiałów wideo, podsumowujących wszystko, co wydarzyło się w domu wojowników oraz na sali treningowej. Punktem kulminacyjnym był pojedynek o profesjonalny kontrakt z federacją KSW wart 200 tysięcy złotych. Po raz pierwszy w programie zawodnicy walczyli na dystansie trzech pięciominutowych rund.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zobaczcie najlepsze fragmenty walk Tylko Jeden 🥊🥇 Która zapadła wam najbardziej w pamięć i dlaczego? 💪 Finałowy odcinek i finałowa walka już w piątek o 21:50 w POLSAT ☀

Post udostępniony przez Tylko Jeden (@tylkojeden.polsat)

Dla obu finalistów była to trzecia walka w programie. Marcin Krakowiak w pierwszym odcinku sprawił olbrzymią niespodziankę, szybko pokonując Pawła Kiełka, który był jednym z faworytów całego programu. Tomasz Romanowski tydzień później wypunktował Mariusza Radziszewskiego, tym samym rewanżując się mu za porażkę sprzed kilkunastu lat. Zawodnicy spotkali się w półfinale, a ich starcie zakończyło się dopiero po trzech rundach. Decyzją sędziów triumfował „Tommy”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zobaczcie drugą walkę półfinałową Tylko Jeden 🥊🥇 Marcin Krakowiak @krakusekmma vs Tomasz Romanowski @to_mma_sz.romanowski

Post udostępniony przez Tylko Jeden (@tylkojeden.polsat)

Jego przeciwnikiem w finale reality show „Tylko Jeden” miał być Adrian Bartosiński, który swoje zwycięstwo z Piotrem Walawskim okupił złamaniem ręki. W tych okolicznościach do gry o zawodowy kontrakt wart 200 tysięcy złotych powrócił „Krakus”.

Przed finałem obaj zawodnicy unikali wskazania faworyta rewanżu. - Myślę, że jesteśmy w podobnej sytuacji. Mieliśmy już okazję ze sobą walczyć, mieliśmy okazję ze sobą trenować i znamy się. Wiemy o swoich dobrych i słabych stronach, dlatego przewiduję bardzo ciekawy pojedynek, podobnie jak miało to miejsce poprzednio - ocenił Krakowiak w trakcie programu „Poranek z Polsatem Sport”. - Cieszę się, że będę mógł dać Marcinowi ten rewanż, bo zasłużył na to. Bardzo go szanuję i spodziewam się tych samych fajerwerków - dodał Romanowski w rozmowie z Aleksandrą Szutenberg. Jak było?

Dziękujemy za pierwszy sezon „Tylko Jeden”!

Oficjalny profil „Tylko Jeden” na Instagramie - @tylkojeden.polsat

Komentarze