2020-04-30

„Przyjaciółki” - odcinek 179: Podstępne zagrania

0

W małżeństwie Julki w ogóle się nie układa. Dziewczyna mieszka u rodziców, a Antka widuje tylko w pracy. Ze swoich smutków zwierza się Dominice. Ślepo jej ufa i nie wie, że ta tylko zgrywa jej przyjaciółkę. Tak naprawdę chodzi jej tylko o jedno. Chce odbić Julce męża... Rozpowiada plotki, które całkowicie pogrążają Strzelecką. Czy ktoś w nie uwierzy?

Oglądaj serial „Przyjaciółki” online na IPLA.TV.

W restauracji Zuzy i Dagmara pojawia się sanepid. Kilka osób zgłosiło do placówki zatrucie pokarmowe i kontroler jest zmuszony sprawdzić lokal ponownie. Okazuje się, że kłopoty żołądkowe wywołały kalmary, które jadła również dziewczyna Jaśka, a także Stefa. Zuza jest przerażona, ponieważ nie radzi sobie z narastającymi problemami. Czuje się osamotniona. W dodatku Stefa ląduje w szpitalu, a lekarz nie ma dla niej dobrych wieści. - To nie jest wznowa, prawda? Miałam raka piersi... - pyta zaniepokojona kobieta, po czym prosi, aby lekarz nie mówił nikomu o złych wynikach.

Patrycja wciąż wałkuje temat biologicznego ojca Klary. Po ostatniej rozmowie z żoną Leona podejrzewa, że może nim być sam architekt. Nie potrafi jednak powiedzieć o swoich przypuszczeniach komisji adopcyjnej. Obawia się, że to mogłoby o wiele bardziej skomplikować procedurę. Jest bardzo zdenerwowana i zastanawia się, czy nie łamie w ten sposób prawa. Jej wątpliwości rozwiewa nagła wizyta Joanny. - Chce mieć pewność, czy mój mąż jest ojcem tego dziecka. Muszę to wiedzieć. Rozwaliła nam pani życie, jest nam pani to winna - wręcza Patrycji łyżeczkę, żądając zrobienia badań DNA.

Anka próbuje zrozumieć zachowanie Tymka. Wierzy, że rysunek był tylko prowokacją i chłopak nie chciał nikogo skrzywdzić. Odwiedza go w domu dziecka i oznajmia wprost, że chciałaby go lepiej poznać. Rozmowa przebiega pomyślnie i Tymek otwiera się przed żoną Pawła. - Powinniśmy coś dla niego zrobić. To jest wrażliwy chłopak, tylko trzeba jakoś do niego dotrzeć - oznajmia mężowi po powrocie do domu. Czy mężczyzna da mu drugą szansę?

Hania znajduje w marynarce Maksa pierścionek. Jest przekonana, że lekarz poprosi jej mamę o rękę. Cała spłakana jedzie do ojca i mówi mu o tej tragedii. Andrzej stara się ją pocieszyć, a podczas rozmowy telefonicznej z Ingą, gratuluje zaręczyn. Kobieta jest zaskoczona, ponieważ nie planowała ślubu. Postanawia odwieść swojego ukochanego od tego pomysłu. Czy jej się uda?

Czy Paweł ponownie przekona się do Tymka i razem z Anką pomogą jego ojcu wyjść z alkoholizmu? Co Patrycja zrobi z nietypowym żądaniem żony Leona? 

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020