2020-04-30

Karolina Owczarz w finałowym odcinku „Tylko Jeden”

0

W jakiej roli wystąpiła była dziennikarka Polsat Sport, a obecnie zawodniczka KSW? Ósmy odcinek reality show utrzymany był w konwencji studyjnej gali MMA, a do poprowadzenia studia telewizyjnego zaproszona została Karolina Owczarz. Kogo w nim gościła i co czekało widzów w wielkim finale „Tylko Jeden” w Polsacie.

Oglądaj „Tylko Jeden” online na IPLA.TV.

Karolina Owczarz w Polsacie Sport była reporterką i prowadzącą serwisy informacyjne. Zajmowała się głównie sportami walki z racji swojej młodzieżowej kariery pięściarskiej. Po drugiej stronie kamery wytrzymała jednak tylko kilka lat i postanowiła wrócić do czynnego uprawiania sportu.

W 2018 roku stoczyła swoją pierwszą walkę w KSW, a rok później dwie kolejne. Za każdym razem opuszczała klatkę jako zwyciężczyni. Znajomość zarówno świata fighterów, jak i dziennikarzy sprawia, że producenci „Tylko Jeden” zaprosili ją do współpracy przy odcinku finałowym.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Owczarz (@kowczarz)

Jest jeszcze jeden aspekt, który czyni z Karoliny Owczarz idealną kandydatkę do roli, jaką pełniła w programie. - Miałam przyjemność brać udział w tego typu programie w Meksyku, w edycji bokserskiej. Była to najpiękniejsza przygoda mojego życia - wspomniała była dziennikarka. Chodzi oczywiście o program „Todas contra Mexico”, w którym uczestniczyła w 2011 roku. W programie brało udział szesnaście pięściarek z całego świata, a stawką była nagroda pieniężna w wysokości 100 tysięcy dolarów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Owczarz (@kowczarz)

W piątek 1 maja Karolina Owczarz miała okazję przepytywać wielu gości. Oprócz prowadzącej „Tylko Jeden” Blanki Lipińskiej oraz Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego z federacji KSW, w studiu zasiadło wiele innych osób związanych z programem oraz MMA.

Ich dyskusje były przeplatane materiałami filmowymi podsumowującymi wszystkie wydarzenia z pierwszej edycji „Tylko Jeden”. Punktem kulminacyjnym ósmego odcinka była oczywiście walka, którą stoczyli Tomasz Romanowski i Marcin Krakowiak. Jej stawką był zawodowy kontrakt z KSW wart 200 tysięcy złotych.

Dziękujemy za pierwszy sezon „Tylko Jeden”!

Oficjalny profil „Tylko Jeden” na Instagramie - @tylkojeden.polsat

Komentarze
© Polsat 2020