2020-04-30

„Gliniarze” - odcinek 453: Niespodziewane plusy zamiany

0

Natalia i Olgierd próbują zgrać się jako zespół i coraz lepiej im to wychodzi. Są bardzo skuteczni w śledztwach w przeciwieństwie do Kuby i Krystiana, którzy nie potrafią siebie zaakceptować i mają problemy z dogadywaniem się w podstawowych kwestiach. Olgierd bardzo dba o nową koleżankę, u której widzi coraz więcej zalet.

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

Policja wyławia z Wisły zwłoki młodej kobiety. Technikom udaje się ustalić, że została zamordowana. Śledztwo komplikuje się, gdy okazuje się, że ofiara była tajną agentką policji i brała udział w międzynarodowych śledztwach. W sprawę angażuje się Łucja. Dzięki jej pomocy stróże prawa ustalają, że zagrożeni mogą być inni funkcjonariusze działający pod przykrywką.

Natalia i Olgierd nie mają problemów w trakcie wspólnej pracy. Kobieta docenia w swoim nowym partnerze to, że potrafi szybko i bez wahania podejmować konkretne decyzje. Wciąż jednak tęskni za Kubą, który nie potrafi poradzić sobie z Krystianem. Uważa, że jego nowy kolega za bardzo się rządzi. Natalia proponuje mu, żeby zaprosił go na piwo, ale Kubie nie podoba się ten pomysł. Po skończonym śledztwie Natalia zaprasza Olgierda na herbatę. Wspólnie dochodzą do wniosku, że ich poprzedni partnerzy to dwa samce alfa, którym ciężko podporządkować się komukolwiek. Sądzą, że ich rywalizacja może potrwać jeszcze długo...

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 16:45 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Cieszmy się darem życia”. Co wyznał Piotr Mróz?
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze
© Polsat 2021