2020-04-22

Mamed Khalidov i Borys Mańkowski w „Tylko Jeden”

0

Gwiazdy MMA gośćmi siódmego odcinka programu. W jakiej roli? Mamed Khalidov i Borys Mańkowski wystąpili jako trenerzy zawodników, którzy trafili do finału. To Tomasz Romanowski oraz Marcin Krakowiak, który zastąpił Adriana Bartosińskiego. Co gwiazdy federacji KSW przygotowały dla swoich podopiecznych?

Mamed Khalidov przez wielu ekspertów uznawany jest za jednego z najlepszych polskich zawodników MMA w historii. Wiele lat dzielił i rządził w KSW, zdobywając międzynarodowe tytuły federacji w wadze półciężkiej i średniej, a jego efektowne wygrane przez poddanie stały się znakiem rozpoznawczym na galach największej organizacji w kraju. Teraz otrzymał kolejne wyzwanie, którym jest przygotowanie Marcina Krakowiaka do walki finałowej programu. Jak poradzi sobie w tej roli?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@mamed_khalidov gościem specjalnym przedostatniego odcinka Tylko Jeden !🥊 Kogo będzie przygotowywał do finałowego starcia? Oglądajcie już w piątek o 22:05 w @polsatofficial 🔥

Post udostępniony przez Tylko Jeden (@tylkojeden.polsat)

„Diabeł Tasmański” - taki przydomek ma Borys Mańkowski, drugi z gości specjalnych w siódmym odcinku „Tylko Jeden”. Imponujący rekord walk (20 zwycięstw, 8 porażek i 1 remis), pas międzynarodowy KSW i trzyletnia dominacja w wadze półśredniej pozwoliły mu zdobyć ogromną popularność w kraju. Pod swoje skrzydła wziął Tomasza Romanowskiego.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy Adrian "Bartos" Bartosiński @bartos_mma zawalczy w finale Tylko Jeden ⁉ :O 🔥 Odcinek z gościnnym udziałem @mamed_khalidov oraz @mankowski.borys w piątek o 22:05 w @polsatofficial 🥊🥇

Post udostępniony przez Tylko Jeden (@tylkojeden.polsat)

Marcin Krakowiak i Tomasz Romanowski stoczyli już jedną walkę w półfinale. Wtedy decyzją sędziów zwyciężył „Tommy”. Teraz czeka ich decydujący pojedynek, którego stawką jest zawodowy kontrakt z KSW.

Finał Tylko Jeden 1 maja w piątek o godz. 21:50 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Tylko Jeden” na Instagramie - @tylkojeden.polsat

Komentarze