2020-04-18

„Joke Show” - odcinek 5: Dowcipna gra o pietruszkę

Rafał Rutkowski wymyślił niezwykłą nagrodę, która powędrowała do... Katarzyny Skrzyneckiej! Oprócz jurorki programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaproszenie do piątego odcinka „Joke Show” przyjęli także Michał Piela, Ewa Błachnio i Piotr Kędzierski. Nie obyło się bez żartów na temat seksu czy wypadów do baru. Kto sprawił, że poziom spotkania poszedł w górę?

Oglądaj „Joke Show” online na IPLA.TV.

- Ten program nazywa się „Joke Show”, bo nie stać nas na tłumacza - żartował na wstępie Rafał Rutkowski. - O moich gościach mógłbym powiedzieć wiele dobrego, ale brzydzę się kłamstwem - dodał, po czym przedstawił zgromadzonych za stołem. Nagroda główna dla najlepszego zabawiacza towarzystwa? Pietruszka! - To warzywo bardzo drogie, także starajcie się - zachęcał gospodarz.

Na rozgrzewkę standardowo kategoria freestyle. Najpierw Rafał Rutkowski zaprezentował kawał, który usłyszał od swojego ojca, potem Katarzyna Skrzynecka opowiedziała długi dowcip o trudnych zakupach pralki, a Michał Piela pokazał, że żarty mogą być... fonetyczne! Po anegdocie Ewy Błachnio o kierowcy Piotr Kędzierski wspominał wycieczkę autostopem swojego kolegi.

Gotowi na drugą rundę? Sprawdziliśmy, kto się dobrze czuje w „czarnym humorze”. Ewa Błachnio zaczęła dowcipem o bacy w górach. - Trochę sado-maso - podsumował Piotr Kędzierski. Katarzyna Skrzynecka nie dawała za wygraną i postawiła na żart o zachciankach kobiety na łożu śmieci. Tematyka trupów nie miała końca...

Kolejną część rozmów przy stole zdominował seks! - Jesteś napalony na tę kategorię? - Rafał Rutkowski zwrócił się do wyraźnie podekscytowanego „Kędziora”. Po kilku wyszukanych próbach rozbawienia publiczności, gość snuł rozważania o tym, na jakim poziomie jest ten odcinek. - Trzy osoby go podnoszą - odgryzł się z uśmiechem gospodarz show.

Kto lubi żarty barowe? Tylko niepokorny Piotr Kędzierski wyłamał się i zaserwował dowcip o szwajcarskim rolniku. - Można go opowiedzieć w barze - wybrnął z sytuacji. Dopiero Michał Piela sprawił, że wszyscy wrócili na właściwe tory. Wtórowały mu rozbawione Katarzyna Skrzynecka i Ewa Błachnio.

Na koniec ponownie kategoria freestyle. Rafał Rutkowski rozprawiał o tym, jak mężczyzna nie zauważa zmian w wyglądzie kobiety, a jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” postawiła na tematykę lotniczą. Co na to Michał Piela? Jest pytanie i jest odpowiedź. - Bogdan, czy ja jestem dobrą matką? - zwróciła się do dziecka pewna kobieta. - Mam na imię Paweł... - aktor przyznał, że uwielbia krótkie dowcipy.

Czas na werdykt. Jak obwieścił sam Rafał Rutkowski, Katarzyna Skrzynecka znokautowała konkurencję! Teraz mogła dumnie pozować do zdjęć z wiele sugerującym podarunkiem od prowadzącego. Gratulujemy! I tak się zakończyła gra o pietruszkę... Jak co sobotę, z bardzo szerokim uśmiechem.

W szóstym odcinku „Joke Show” gośćmi będą: Joanna Liszowska, Piotr Gąsowski, Piotr Cyrwus i Stefano Terrazzino.

Joke Show w sobotę o godz. 21:55 w Telewizji POLSAT.