2020-04-17

„Joke Show”: Kogo parodiuje Katarzyna Skrzynecka? Zobacz!

Jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jednym z gości piątego odcinka. Soczyste anegdotki i odważne dowcipy to idealny zestaw dla fanów „Joke Show”, a także specjalność Katarzyny Skrzyneckiej. Jest się z czego pośmiać! Tym bardziej że towarzystwo znów dopisało. U Rafała Rutkowskiego pojawili się także Ewa Błachnio, Michał Piela i Piotr „Kędzior” Kędzierski.

Oglądaj „Joke Show” online na IPLA.TV.

Najlepsze żarty to takie, które pisze samo życie. Jak zareagowała Katarzyna Skrzynecka, gdy prowadzący show zwróci się do niej innym imieniem? Nie była mu dłużna! To prawdziwa mistrzyni w tzw. odbijaniu piłeczki. Aktorka udowodniła, że ma prawdziwy talent komediowy. Oto fragment:

  

Prezenter radiowy Piotr „Kędzior” Kędzierski opowiedział historię ku przestrodze, o koledze, który podróżował autostopem. Zademonstrował ponadto, jak wzorcowo wymusić reakcję na dowcip.

Aktor Michał Piela okazał się bacznym obserwatorem, na co dowodem są jego kawały związane z codziennymi sytuacjami. Nie zabrakło naśmiewania się z relacji damsko-męskich oraz rodzinnych. Mamy próbkę:

  

Z kolei artystka kabaretowa Ewa Błachnio popisała się refleksem. Jeden z uczestników ukradł jej anegdotę i była konieczna szybka reakcja.

Jakimi żartami rozśmieszali goście i komu gospodarz programu wręczył nagrodę odcinka?

Joke Show w sobotę o godz. 21:55 w Telewizji POLSAT.