2020-04-14

Spotkanie z gwiazdą MMA. Jan Błachowicz w „Tylko Jeden”

0

Jeden z najlepszych zawodników w Polsce odwiedził uczestników reality show. Jan Błachowicz to pretendent do walki o pas w wadze półciężkiej amerykańskiej organizacji UFC. Nic więc dziwnego, że jego wizyta wywołała ogromne poruszenie. Co się podczas niej wydarzyło?

Jan Błachowicz to znany polski zawodnik mieszanych sztuk walki wagi półciężkiej, który kiedyś z powodzeniem radził sobie w grapplingu i tajskim boksie, a w latach 2011-14 był mistrzem KSW. Aktualnie rozsławia „legendarną polską siłę” w najpopularniejszej amerykańskiej organizacji na świecie, czyli Ultimate Fighting Championship. Wielokrotnie pojedynki z jego udziałem były „walkami wieczoru”. Dla wielu ekspertów to obecnie najlepszy zawodnik MMA bez podziału na kategorie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jan Blachowicz (@janblachowicz)

Taka osobistość jest dla uczestników „Tylko Jeden” autorytetem, a także inspiracją i motywacją do wytężonej pracy nad sobą. Blanka Lipińska od razu dostrzegła, w jaki sposób traktują go mieszkańcy Domu Fightera. - Kiedy pojawiły się tutaj piękne kobiety, to panowie porozchodzili się po pokojach. Teraz jak przyszedł Jan Błachowicz, to od razu go pytają, czy chce się czegoś napić - zaznaczyła prowadząca. O czym jeszcze rozmawiali ze znanym zawodnikiem UFC?

Tylko Jeden w piątek o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Tylko Jeden” na Instagramie - @tylkojeden.polsat

Komentarze
© Polsat 2021