2020-04-09

„Gliniarze” - odcinek 439: Niechciana pomoc

0

Agnieszka coraz bardziej angażuje się w sprawę Emilki. Policjantka wdaje się w spór z ojcem dziewczynki, który jest alkoholikiem i zaniedbuje córkę. Adam widzi, że Agnieszka przywiązała się do małej i próbuje przestrzec ją przed konsekwencjami. W tym samym czasie śledczy prowadzą sprawę okrutnego zabójstwa.

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

Wróżka zostaje brutalnie zamordowana podczas sesji tarota. Policjanci podejrzewają jej sąsiada, który groził kobiecie. Prześwietlają także klientów ofiary. Śledztwo ujawnia, że wielu osobom nie spodobał się los, który przewidziały dla nich karty, ale motywu tej zbrodni policjanci musza szukać zupełnie gdzie indziej.

Agnieszka odwiedza Emilkę w jej domu. Kobieta w oczekiwaniu na tatę dziewczynki, pomaga małej odrobić pracę domową z matematyki. Przy okazji czyta jej uwagi w dzienniczku. Wszystkie dotyczą braku materiałów plastycznych, zeszytów lub stroju na wychowanie fizyczne. Śledcza postanawia kupić wszystkie potrzebne dziewczynce rzeczy. Gdy wraca jej ojciec, zaczyna się awantura. Policjantka wzywa pogotowie opiekuńcze, a mężczyzna trafia na izbę wytrzeźwień. Po tym incydencie Walczak ponownie odwiedza rodzica Emilki i oczekuje od niego zmiany w zachowaniu. Ich rozmowa schodzi na złe tory...

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze
© Polsat 2020