2020-04-08

„Zawsze warto” - odcinek 18: Zjednoczenie

0

Italian zjawia się w biurze Brillare Models. Zaczepia małego Doriana, który samotnie przesiaduje w domu, a następnie nachodzi właścicielkę agencji. Przypomina jej o swojej lojalności i oferuje usługi zawodowe. Ewidentnie chce przysłużyć się kobiecie. Proponuje, że pod jej nieobecność będzie miał na oku jej ukochanego Kamila i... Adę.

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

Cała rodzina Wardeckich jest pogrążona w żałobie po śmierci Aśki i Rafała. Witold stara się być silny, ale smutek rozdziera jego serce. Maria natomiast nie jest w stanie opuścić cmentarza. Mężczyzna chce być dla niej wsparciem, ale ta go odpycha. - Nic nie wiesz. Jesteś piep... głaz bez serca i nigdy nie byłeś dobrym ojcem - zarzuca mężowi, a następnie dodaje: - Nie możesz mnie przeprosić za całe życie. Jego też nie - oznajmia roztrzęsiona.

Sesyjne zdjęcia Majki przypadkowo trafiają w ręce Sofii, która jest właścicielką agencji modelek. Kobieta jest zachwycona nastolatką i wróży jej wielką karierę. Innego zdania jest Dorota, która przypadkiem natyka się na fotografie. Nie chce się zgodzić, aby córka wchodziła w branżę modelingową. Natomiast Łukasz, chcąc zyskać w oczach Majki, całym sercem ją popiera. - Mamo nie rozumiesz? Dziewczyny pękłyby z zazdrości, gdyby zobaczyły mnie na jakiejś okładce. To są podróże, przygody, pieniądze - mówi rozmarzona dziewczyna, próbując przekonać swoją rodzicielkę do zmiany zdania.

Adzie jest coraz ciężej łączyć pracę i wychowywanie syna. Prosi przyjaciółkę, aby pod jej nieobecność zajęła się Dorianem. Sama jedzie na pogrzeb Rafała. Stara się nie rzucać w oczy, dlatego zostawia kwiaty i odchodzi. Okazuje się, że Ewa po raz kolejny dała plamę i chłopiec jest sam w domu. W dodatku malec bagatelizuje ostrzeżenia mamy i wpuszcza do środka jej byłego sutenera...

Antek budzi się ze śpiączki. Chłopiec nie ma pojęcia, że jego rodzice nie żyją. Marta odwiedza go w szpitalu, ale stara się zachowywać pozory normalności. W tym trudnym czasie prawniczka może liczyć na pomoc Ady i Doroty oraz byłego męża, który nie odstępuje jej na krok. Kobieta jest wykończona psychicznie, a ojciec przysparza jej kolejny kłopot. Oznajmia, że chce adoptować wnuczka. Czy Marta się temu przeciwstawi?

Czy Majka zrezygnuje z tańca dla modelingu? Co łączyło w przeszłości Sofię i Italiana? Czy śmierć Rafała zjednoczy rodzinę Wardeckich?

Zawsze warto w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020