2020-04-07

„Gliniarze” - odcinek 437: Miłość, zazdrość i...

0

W małżeństwie Krystiana wszystko wróciło do normy. Razem z Eweliną chcą zostać rodzicami. Olgierd, bardzo cieszy się szczęściem kolegi. Natomiast ich koleżanka Maja nadal spotyka się z Konradem. Choć ich związek układa się coraz lepiej, to mężczyzna jest zaniepokojony jej relacjami z Mazurem. Czy to spowoduje problemy na komendzie?

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

Na warszawskim Żoliborzu dochodzi do próby otrucia młodej dziennikarki. W toku śledztwa okazuje się, że ofiara jest w ciąży z szefem, który staje się głównym podejrzanym. Jednak Krystian i Olgierd odkrywają, że prawda jest dużo bardziej zaskakująca, a romans przysporzył ofierze więcej wrogów, niż się tego spodziewano…

Wśród policjantów z komendy Wydziału Kryminalnego panuje dobra atmosfera. Krystian z żoną planują dziecko. Za to Maja promienieje z radości odkąd umawia się z Konradem. Jednak mężczyzna jest niezadowolony z powodu jej spotkań z Olgierdem. Śledcza daje do zrozumienia swojemu chłopakowi, że nie ma powodów do obaw, a jej relacja z kolegami z pracy nie przekracza żadnych granic. Dla polepszenia sytuacji zaprasza na wspólną kolację Łucję i Olgierda. Czy Konradowi uda się zaakceptować byłego chłopaka jego dziewczyny?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze
© Polsat 2020