2020-04-02

Trener z „Tylko Jeden” w serialu „Pierwsza miłość”

0

Kogo gra Marcin Wrzosek w popularnej produkcji Telewizji POLSAT? Czynny zawodnik KSW i były mistrz wagi piórkowej tej federacji, a wiosną również jeden z bohaterów pierwszego reality show o MMA w Polsce, zbiera kolejne doświadczenie. Jak trener uczestników „Tylko Jeden” poradził sobie jako aktor na planie serialu „Pierwsza miłość”? Kim jest jego postać?

Oglądaj serial „Pierwsza miłość” online na IPLA.TV.

Marcin Wrzosek w nowym programie Polsatu przygotowuje zawodników do decydujących walk kończących każdy odcinek. Oprócz tego wspiera rywalizujących sportowców, pomaga w ich przygotowaniu mentalnym i podpowiada, jak mają radzić sobie ze stresem.

Tymczasem w serialu „Pierwsza miłość” trafia do... więzienia! „Polish Zombie” wciela się w niejakiego Żyłkę. Właśnie odsiaduje swój wyrok, kiedy w jego celi pojawia się Mikser. Chłopak podejrzewany jest o zabójstwo prostytutki. Zamordowana Nadia stanęła mu na drodze, gdy chciał wyrwać przyjaciółkę Magdę ze szponów sutenera Bola i agencji towarzyskiej. Wplątany w sprawę przez jakiś czas się ukrywał, ale policja odszukała go i wsadziła za kratki, nie uznając jego zeznań za wiarygodne.

- Miłej zabawy, chłopaki - mówi policjant, wprowadzając Miksera do celi.
- Białko! - rzuca slangiem więziennym siedzący przy stole Żyłka. - Papiery! Ogłuchłeś? - zwraca się groźnie w stronę oszołomionego osadzonego. Po czym zagląda w jego dokumenty i dodaje: - Góra twoja...

Jak dalej potoczą się losy Miksera oraz udział Marcina Wrzoska w serialu?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020