2020-03-26

„Gliniarze” - odcinek 429: Paraliżująca diagnoza

0

Natalia stresuje się, ponieważ ma do wykonania dodatkowe USG jamy brzusznej i czeka na wyniki biopsji. Badanie wykazuje, że wykryta wcześniej zmiana nowotworowa na nerce niestety urosła. Lekarze podejrzewają najgorsze, co tylko potęguje jej niepokój. Kuba coraz bardziej martwi się o stan partnerki z pracy.

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

Patrol drogówki interweniuje podczas kłótni dwóch kierowców. W samochodzie jednego z nich mundurowi znajdują cenną biżuterię. Okazuje się, że kosztowności od dawna znajdują się na liście skradzionych dzieł sztuki. Trop prowadzi do znanego złodzieja i włamywacza, ale sprawa komplikuje się, gdy policjanci znajdują jego ciało. Podejrzana o zabójstwo jest młoda kobieta, ale to nie jedyna osoba, której mogło zależeć na śmierci mężczyzny.

Natalia ma obawy przed pójściem do lekarza, dlatego zaprasza do siebie Danutę, koleżankę z komendy. Po krótkiej rozmowie przyjaciółce udaje się przekonać policjantkę, żeby się zmierzyła z prawdą. Razem jadą na badania. Podczas wizyty kobieta słyszy wstępną diagnozę, która brzmi jak wyrok... Następnego dnia dostaje telefon od lekarki, która zna wyniki biopsji. Co ma jej do powiedzenia?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze
© Polsat 2020