2020-03-23

„Gliniarze” - odcinek 426: Kuba i... kolejne zaskoczenie

0

Kuba powoli oswaja się z myślą, że zostanie ojcem. Planuje z Magdą remont mieszkania i pierwsze zakupy dla dziecka. Kobieta jest bardzo podekscytowana całą sytuacją, ale z jakiegoś powodu opóźnia wizytę u lekarza i badania USG. Policjant zaczyna się niepokoić i przypadkiem odkrywa prawdę o Magdzie... Co dalej z ich związkiem?

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

Do szpitala trafia ranny mężczyzna, który został postrzelony. Odmawia składania zeznań w szpitalu. Detektywi podejrzewają, że obawia się egzekucji. W toku śledztwa okazuje się, że policjanci mają do czynienia z dużą i dobrze zorganizowaną grupą przestępczą, która nie zawaha się przed niczym. Czy detektywom uda się zatrzymać przestępców zanim ucierpi kolejna osoba?

Życie Kuby staje się coraz bardziej intensywne. Magda chce przygotować wszystko na przyjście dziecka. Natomiast dla śledczego najważniejsze jest jej zdrowie, dlatego prosi ją, aby zrobiła potrzebne badania. Jednak kobieta unika pójścia do lekarza, tłumacząc się, że bardzo dobrze się czuje. Wieczorem Magda rozmawia z przyjaciółką przez telefon, co niechcący słyszy Kuba. Jej słowa są dla niego ogromnym wstrząsem...

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze
© Polsat 2021