2020-03-21

„Disco polo - 25 lat później” - odcinek 2: Z legendą!

0

Sławomir Świerzyński był jednym z gości nowego programu Polsatu. Kto jeszcze? O czym opowiadali Czadoman oraz Playboys? Prowadzący Marcin Miller, Edyta Folwarska i Marcin Kotyński dowiedzieli się od gwiazd więcej, niż się spodziewali. Artyści chętnie podzielili się z widzami „Disco polo - 25 lat później” faktami o karierze i życiu prywatnym.

Oglądaj „Disco polo - 25 lat później” online na IPLA.TV.

- Jakie masz dziś majtki? - zapytał przewrotnie Edytę Folwarską debiutujący w roli prowadzącego program Marcin Miller. - Majteczki w kropeczki! - bez zastanowienia odpowiedziała prezenterka, zapowiadając pierwszego gościa drugiego odcinka. To właśnie Sławomir Świerzyński wylansował przeboje takie jak „Majteczki w kropeczki” czy „Wszyscy Polacy”, które stały się symbolami i największymi hitami muzyki disco polo lat 90.

Lider Bayer Full w rozmowie w cztery oczy z Marcinem Millerem zdradził, skąd wzięła się nazwa jego zespołu oraz opowiedział o pierwszych koncertach i sukcesach. Panowie cofnęli się również do lat 80. i wspominali trzydzieści pięć lat kariery. O czym jeszcze rozmawiały dwie legendy tanecznego nurtu? Trzeba przyznać, że w studiu czuli się bardzo swobodnie, niczym na scenie.

Widzowie „Disco polo - 25 lat później” dowiedzieli się również, jak „na salonach” pojawił się Czadoman. Muzyk opowiedział Edycie Folwarskiej o początkach kariery i zdradził tajemnicę niegasnącej sławy hitu „Ruda tańczy jak szalona”, który ma już ponad 118 milionów wyświetleń w sieci. Czy Paweł Dudek spodziewał się tak wielkiej popularności utworu? Jaki jest według niego przepis na sukces? Co ceni sobie równie mocno, jak dobrą zabawę?

Nie zabrakło również artystów młodego pokolenia. Gośćmi Edyty Folwarskiej i Marcina Kotyńskiego byli twórcy takich przebojów jak „Lejde” oraz „Tylko ty”, czyli zespół Playboys. Artyści opowiedzieli, co sprawia im największą radość w trakcie koncertów oraz z czego czerpią inspiracje do tworzenia nowych utworów. Zobaczyliśmy również najpopularniejsze teledyski do ich piosenek. Jakie klipy jeszcze pojawiły się w programie? Co działo się w drugim odcinku „Disco polo - 25 lat później”?

Disco Polo - 25 lat później w sobotę o godz. 10:35 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020