2020-03-14

„Disco polo - 25 lat później” - odcinek 1: Startujemy!

0

Kto był pierwszym gościem Edyty Folwarskiej i Marcina Kotyńskiego w muzycznym show? Do premierowego odcinku nowego programu Polsatu zaproszone zostały aż trzy gwiazdy! Marcin Miller tym razem wystąpił w podwójnej roli. Jakie tajemnice zdradził widzom? Czy sprawdzi się jako gospodarz „Disco polo - 25 lat później”?

Oglądaj „Disco polo - 25 lat później” online na IPLA.TV.

No to zaczynamy! Od wspomnień. Jak było dwadzieścia pięć lat temu, kiedy rodziło się disco polo? Na pytania prowadzących odpowiadała jedna z najważniejszych postaci tej sceny w Polsce, czyli Marcin Miller. Artysta wrócił do lat dziewięćdziesiątych i opisał, jak powstawała wówczas muzyka taneczna oraz przypomniał najbardziej wzruszające momenty z tamtego okresu.

A jak disco polo powróciło na salony? - Jak do tego doszło, nie wiem! - żartował lider grupy Boys. Na podstawie swoich doświadczeń z Sylwestra w 2008 roku wskazał, jak to się stało, że artystów tego nurtu można obecnie spotykać w najpiękniejszych amfiteatrach, na najbardziej prestiżowych festiwalach oraz w najpopularniejszych produkcjach telewizyjnych. Tyle w roli gościa, bo... od drugiego odcinka „Disco polo - 25 lat później” Marcin Miller wcielać się będzie w rolę prowadzącego! Czy będzie czuł się tak swobodnie jak na scenie?

Jednym z tematów programu są imprezy i koncerty. Jak przygotowują się do nich twórcy megahitu „Mama ostrzegała”, czyli formacja Daj to głośniej? Prowadzący zaprezentowali kulisy ich największych występów oraz pokazali nagrania z najlepszej zabawy fanów pod sceną. Artyści zdradzili także datę premiery kolejnego singla.

Trzecim gościem premierowego odcinka nowego programu Polsatu był Miły Pan. Czy bywa niemiły? Karierę rozpoczął w programie „Disco Star” w Polo TV. Piosenkarz opowiedział, jak udział w talent show wpłynął na jego życie zawodowe i artystyczne. Czym jeszcze zaskoczy fanów twórca hitów „Królowa” i „Małolatki”?

Disco Polo - 25 lat później w sobotę o godz. 10:35 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020