2020-03-08

Marcin Miller dla POLSAT.PL o „Disco Polo - 25 lat później”

0

Jakie niespodzianki czekają na fanów muzyki tanecznej w sobotnie poranki? Marcin Miller w wywiadzie dla POLSAT.PL opowiada, dlaczego warto oglądać nowy program oraz co będzie się działo w części produkcji, której jest gospodarzem. „Disco Polo - 25 lat później” od 14 marca w sobotę o godz. 10:40.

Oglądaj „Disco polo - 25 lat później” online na IPLA.TV.

- Jak czuje się pan w roli prowadzącego w programie „Disco Polo - 25 lat później”?
- Prowadzenie programu nie jest dla mnie czymś nowym, aczkolwiek nie będę jedynym gospodarzem tej produkcji. Do świata muzyki przenoszą widzów również Edyta Folwarska i Marcin Kotyński. Jednak w mojej części programu widzowie zobaczą coś zupełnie innego. Zapraszam gwiazdy disco polo lat dziewięćdziesiątych, które nadal są obecne na rynku oraz te, które po chwili triumfu postanowiły zejść ze sceny. Jedni i drudzy z wielką przyjemnością opowiadają, jak wtedy było.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Miller (@marcinmillerboys)

- A jeśli nie chcą o czymś mówić? Na przykład o tym, dlaczego już ich nie ma na rynku muzycznym.
- Rozmowy z muzykami to rozmowy dobrych kolegów przy lampce wina. Taki mam pomysł na prowadzenie tej części. Myślę, że taki format się sprawdza. Artyści są wtedy bardziej otwarci, wyluzowani, nie wstydzą się opowiadać o sobie i  o swoich porażkach. Słyszałem, że swoim podejściem wyprzedziłem założenia producentów i reżysera. Otrzymałem pochwały, ale jak to przełoży się na odbiór programu, zobaczymy…

- Jakie gwiazdy zaprosił pan do programu?
- Fanatic, Bayer Full, Voyager, Weekend i wielu, wielu innych. Ale program nie zamyka się na gwiazdy, które świeciły dwadzieścia pięć lat temu, ponieważ współprowadzący rozmawiają z innymi muzykami, na przykład z tymi z nowego pokolenia. Można zatem powiedzieć, że w programie „Disco Polo - 25 lat później” widzowie zobaczą przekrój muzyki disco polo: od początku jej istnienia w mediach do dziś.

- Pan również był gwiazdą tamtych lat!
- Moje występy z tamtego czasu też będą (śmiech).

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Miller (@marcinmillerboys)

- Dla kogo jest ten program?
- Dla tych, którzy chcą kontynuować przygodę z muzyką disco polo i wrócić do lat dziewięćdziesiątych.
- A czym dla pana jest „Disco Polo - 25 lata później”?

- Ja żyję tym programem, cieszę się, że otrzymałem informację na temat kolejnego dnia zdjęciowego. Dla mnie to fajna przygoda, gdyż spotykam się z zespołami, które znam. Kiedyś sam stałem pod sceną i spisywałem utwory, jakie grali, a teraz mogę z nimi porozmawiać jak równy z równym, siedząc z nimi na kanapie i wspominając stare, dobre czasy.

Rozmawiała Paula Brzezińska

  

Disco Polo - 25 lat później od 14 marca w sobotę o godz. 10:40 w Telewizji POLSAT.

Komentarze