2020-03-19

„Zdrady” - odcinek 126: Rodzinna tajemnica

0

Paulina i Jędrzej są parą z czasów liceum. Dziewczyna jest przekonana o wzajemnej miłości, jednak zachowanie partnera sprawia, że zaczyna podejrzewać go o zdradę. Czy detektyw Damian Petrov i jego ekipa znajdą dowody na niewierność mężczyzny? W trakcie śledztwa wychodzi na jaw zaskakujący sekret.

Oglądaj serial „Zdrady” online na IPLA.TV.

Paulina od trzech lat jest w związku z Jędrzejem. Dziewczyna jest przekonana, że spędzi z nim całe swoje życie. Jednak w ostatnim czasie zachowanie jej chłopaka bardzo się zmienia. Paulina zaczyna podejrzewać go o niewierność. Aby rozwiać wątpliwości albo potwierdzić podejrzenia studentka zgłasza się do programu „Zdrady”.

Jędrzej od zawsze był czuły, uśmiechnięty i spędzał z Pauliną każdą wolną chwilę. Wydawał się być nawet nieśmiały, gdyż wolał obecność swojej dziewczyny niż spotkania z przyjaciółmi i znajomymi. Jednak od pewnego czasu to się zmieniło. Mężczyzna stał się bardzo otwarty i perwersyjny w sprawach intymnych. Dziewczyna zdradza, że zaczął namawiać ją na ostry seks, a gdy ona nie chce się zgodzić, chłopak traci cierpliwość i zaczyna być niemiły. Dziewczyna początkowo myślała, że Jędrzej ogląda zbyt dużo pornografii, ale teraz podejrzewa go o najgorsze. Myśli, że poznał dziewczynę, która zawróciła mu w głowie i nauczyła go wymyślnych zabaw w łóżku. Para miała za rok zamieszkać razem i pobrać się, czy do tego dojdzie? Paulina nie może znieść niepewności, dlatego prosi detektywa i jego ekipę o pomoc.

Damian Petrov przyjmuje zgłoszenie i następnego dnia umawia się z Pauliną na spotkanie. Wspólnie z psycholog Agatą Adamczyk i ekipą śledczych zapraszają dziewczynę do wozu, aby omówić szczegóły sprawy. Psycholog od razu przechodzi do zadawania konkretnych pytań.
- Czy twoje wcześniejsze relacje z podejrzanym były dobre?
- Były wręcz idealne, dlatego myślałam, że będziemy ze sobą już do końca życia, więc gdy zauważyłam zmiany w jego zachowaniu, od razu wiedziałam, że coś jest nie tak - zdradza Paulina.
- Zmiany w zachowaniu? Co masz na myśli? - dopytuje psycholog.
- Chodzi o sprawy łóżkowe. On nigdy nie zaproponowałby mi czegoś dziwnego, wulgarnego. Jednak zaczął to robić, a gdy się nie zgadzam, denerwuje się - odpowiada Paulina.
- A mieszkacie razem?
- Nie. On ma swoją kawalerkę, a ja mieszkam u mamy. Tu mam klucze od jego mieszkania - dodaje dziewczyna.
Przed rozpoczęciem śledztwa Paulina przekazuje detektywowi wszystkie dokumenty i zdjęcia dotyczące Jędrzeja, aby ułatwić prowadzenie dochodzenia. Zgodnie z przekazanym przez dziewczynę planem dnia, chłopak wybiera się na zajęcia na uczelnię. Gdy opuszcza kawalerkę, jedna część ekipy detektywów montuje w jego mieszkaniu kamery, druga część jedzie za nim.

Już w pierwszych minutach śledztwa Jędrzej wzbudza podejrzenia. Zatrzymuje się na przystanku, skąd zabiera młodą dziewczynę, z którą zaczyna całować się na przywitanie. W mieszkaniu detektywi również znajdują niepokojące ślady - czerwoną, damską bieliznę schowaną pod poduszką. Kiedy chłopak wraca do domu, do jego drzwi dzwoni dzwonek… Staje w nich dziewczyna, z którą Jędrzej całował się rano. Jak na tę wiadomość zareaguje klientka Damiana Petrova? To dopiero pierwszy dzień śledztwa.

Gdy rozpoczyna się kolejny dzień dochodzenia, podejrzany o zdradę chłopak znów zabiera po drodze koleżankę Renatę, jednak tym razem nie udają się na uczelnię. Dziewczyna wysiada pod uniwersytetem, a Jędrzej jedzie do domu Pauliny. Detektywów dziwi decyzja mężczyzny, ponieważ w mieszkaniu nie ma dziewczyny. Po co tak naprawdę chłopak pojechał do domu klientki? Sprawa okazuje się bardziej skomplikowana i złożona niż wydawało się śledczym i psycholog…

Zdrady w czwartek o godz. 22:10 Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020