2020-03-05

„Zdrady” - odcinek 124: Mieszkanie na schadzki

0

Jarek i Justyna wzięli ślub zaledwie trzy miesiące temu, ale dwa incydenty wzbudziły nieufność mężczyzny. Damian Petrov wraz z ekipą i psycholog Agatą Adamczyk w toku dochodzenia odkrywa, że kobieta udostępnia ich lokum znajomym na czas intymnych spotkań. Ale to nie koniec pracy detektywów. Co jeszcze przyniesie śledztwo?

Oglądaj serial „Zdrady” online na IPLA.TV.

Z prośbą o śledzenie żony do detektywów zgłasza się Jarosław Kujawa. Mężczyzna jest z zawodu piekarzem i pracuje na zmiany. Niespełna trzy miesiące temu para wzięła ślub, niestety zachowanie Justyny od kilku tygodni wzbudza w mężczyźnie podejrzenia. Kobieta jest zupełnie inna niż na początku związku, a poznali się zaledwie rok temu... Do myślenia Jarosławowi daje również fakt, że kiedy zbliżyli się do siebie, Justyna była w związku z innym mężczyzną. Po czasie jednak zostawiała swojego partnera dla Jarka.

Po ślubie miłość dwojga kwitła. Byli razem bardzo szczęśliwi. Nic nie zapowiadało zmian w zachowaniu kobiety, która z dnia na dzień stała się drażliwa, niezadowolona i kłótliwa. Czara goryczy męża przelała się, gdy zauważył „malinkę” na jej piersi. Bezradny mężczyzna po rozmowie ze szwagrem postanowił, że zgłosi się do programu „Zdrady”, by poznać prawdę o swoim związku.

Damian Petrov przyjmuje zlecenie i umawia się z Jarosławem na spotkanie. Ekipa detektywów wraz z psycholog Agatą Adamczyk spotykają się z Kujawą w wozie detektywistycznym, by poznać szczegóły sprawy. Ma to pomóc w rozpoznaniu sytuacji i śledztwie.
- Jarosławie, mówiłeś, że twoja żona jest niezadowolona od jakieś czasu, i że zauważyłeś na jej piersi siniaka po pocałunku? - pyta psycholog.
- Tak, to prawda - odpowiada zmieszany piekarz.
- Czy tylko to spowodowało, że postanowiłeś zgłosić się do naszego programu? Niektórzy klienci mają mocniejsze dowody lub podejrzenia zdrady swoich partnerów, gdy proszą nas o pomoc - dodaje Adamczyk.
- Jest jedna rzecz, o której nie chciałem mówić... - niepewnie dopowiada Jarosław, by po chwili przedstawić poważniejsze argumenty. - Ostatnio wdziałem, jak Justyna wrzuca komplet pościeli do pralki. Powiedziała, że zalała go kawą, ale ja nie widziałem żadnych ciemnych plam, a ślady po seksie, chociaż nie kochaliśmy się od tygodnia - mówi rozgoryczony mężczyzna.

Słowa Jarosława przekonują detektywów, a mężczyzna podejrzewa, że żona wdała się w romans z jednym z klientów piekarni, w której pracują. Damian Petrov wraz z ekipą montują tam kamery i zaczynają obserwację kobiety w miejscu pracy. W tym samym czasie inni technicy jadą do mieszkania klienta, by tam również założyć pogląd.

W trakcie pierwszych godzin śledztwa detektywi dowiadują się, że Justyna wraz z innym piekarzem, Zbyszkiem i swoją koleżanką Marią umawiają się na wieczór. Spotkanie odbywa się bez wiedzy Jarosława. Kiedy gospodyni rozmawia z mężczyzną w salonie, Maria w łazience zakłada seksowną bieliznę. Śledczy nie rozumieją, co się dzieje. Po chwili jednak wszystko staje się jasne... Justyna wynajmuje znajomym swoje mieszkanie na spotkania.

Pierwsze dowody w sprawie nie wskazują, żeby wymiana pościeli była spowodowana wizytą Marii i Zbyszka, dlatego śledczy kontynuują obserwację żony Jarosława. Jakie efekty przyniesie śledztwo i jak na wnioski detektywów zareaguje mężczyzna?

Zdrady w czwartek o godz. 22:10 Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020