2020-03-12

„Zdrady” - odcinek 125: Intryga śledczych

0

Kalina i Michał są małżeństwem z ośmioletnim stażem. Bardzo się kochają, jednak nagła zmiana w zachowaniu męża sprawia, że kobieta zaczyna podejrzewać go o niewierność. Damian Petrov i ekipa detektywów podejmują się obserwacji mężczyzny. Początek śledztwa nie zapowiada zaskakującego finału sprawy.

Oglądaj serial „Zdrady” online na IPLA.TV.

Kalina Bujak pracuje jako przedszkolanka. Od ośmiu lat jest żoną Michała, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia. Była przekonana, że nic nigdy ich nie rozłączy, aż do chwili, gdy zaczęła podejrzewać męża o niewierność… Żeby poznać prawdę kobieta postanawia zgłosić się do programu „Zdrady”.

Michał był kiedyś bardzo czuły dla swojej żony. Jednak od pewnego czasu wyraźnie się zmienił. Jest oschły i nie chce uprawiać z nią seksu. Wykręca się ciągłym zmęczeniem i stresem w pracy. Nawet gdy dochodzi między nimi do zbliżenia, Kalina czuje, że mężczyzna myślami jest gdzie indziej. Kobietę niepokoi również fakt, że w ich domu sprząta młoda dziewczyna, Tatiana, która zaczepia jej męża. Małżonka jest przekonana, że coś ich łączy. Dowodem jest fakt, że gdy chciała ją zwolnić, mąż wyrządził jej awanturę i kazał przywrócić Tatianę do pracy. Czy podejrzenia Kaliny się sprawdzą? Kobieta nie może dłużej znieść lekceważącego podejścia męża, więc prosi detektywa Petrova i jego ekipę o pomoc.

Detektyw postanawia przyjrzeć się sprawie, dlatego wraz z ekipą śledczych i psycholog Agatą Adamczyk zapraszają Kalinę do wozu detektywistycznego, aby zadać jej kilka ważnych pytań.
- Czy twoje wcześniejsze relacje z mężem były dobre? - pyta psycholog.
- Tak. Nawet bardzo dobre - odpowiada bez wahania kobieta.
- A czy kiedykolwiek wcześniej podejrzewałaś go o zdradę? - docieka Adamczyk.
- Nigdy, aż do teraz - mówi Kalina.
- Mówiłaś, że ostatnio nie układa wam się dobrze w sprawach intymnych. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat? - prosi psycholog śledcza.
- Od kiedy jest u nas Tatiana, w ogóle nie uprawiamy seksu. Znam swojego męża. To nie dlatego, że ma dużo stresu, albo że jest przemęczony. On cały czas chodzi uśmiechnięty, tylko w stosunku do mnie się zmienił… - z żalem opowiada kobieta.

Według detektywa Petrova i psycholog Kalina przedstawia wystarczające powody, aby rozpocząć śledztwo. Pierwszego dnia obserwacji ekipa montuje kamery w domu Michała i Kaliny Bujak. Druga grupa detektywów jedzie za mężem klientki, aby założyć podgląd w jego biurze. Tymczasem kamery rejestrują, że Tatiana pod nieobecność małżeństwa zaprasza młodego chłopaka na intymne zabawy. Po całym dniu obserwacji detektyw Petrov zaprasza swoją klientkę do wozu detektywistycznego, aby pokazać nagrania z kamer. Kobieta jest zaskoczona tym, co widzi, ale cieszy się, że Michał jest lojalny wobec niej.

Detektywi rozpoczynają drugi dzień śledztwa. Już od rana zachowanie męża klientki wzbudza podejrzenia detektywów, jednak Michał nadal nie dopuszcza się zdrady... Czy kolejne godziny śledztwa poświadczą o jego wierności wobec żony? Kalina i śledczy szykują intrygę, po której wszystko ma okazać się jasne.

Zdrady w czwartek o godz. 22:10 Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020