2020-03-12

„Przyjaciółki”: Były partner Ingi ma chłopaka?

0

Dorota jest przekonana, że mężczyzna zmienił swoją orientację seksualną. Czy ma rację? Minęło sporo czasu od rozpadu związku Ingi i Roberta. Kobieta już dawno poukładała sobie życie na nowo, natomiast jej były partner dopiero zaczyna odkrywać siebie. Przechodzi ogromną metamorfozę. Czy ma to związek z nową miłością?

Oglądaj serial „Przyjaciółki” online na IPLA.TV.

Robert nigdy nie narzekał na brak powodzenia u kobiet. Sama Inga często była o niego bardzo zazdrosna. Po rozstaniu długo nie mógł ustabilizować swoich uczuć. Do momentu aż pojawiła się w jego życiu Agnieszka, na punkcie której kompletnie zwariował. Niestety nie była mu wierna i spotykała się również z... Andrzejem. Po raz kolejny zawiódł się na swojej partnerce. Czy to sprawiło, że zaczął dostrzegać również mężczyzn?

Były partner Ingi przychodzi do salonu piękności. Gruszewska od razu zauważa, że mężczyzna nieumiejętnie nałożył sobie na twarz samoopalacz. Jest zdziwiona, bo zazwyczaj stronił od tego typu kosmetyków. Kiedy zaś w żartach proponuje mu manicure, ten z przyjemnością się zgadza. Podczas usługi, otrzymuje mnóstwo wiadomości od tajemniczego „Dziubdziusia”, który postanawia zawitać do „Nail Baru”.
- Jedziemy na zakupy podrasować stylówkę Roberta - oświadcza na wejściu Dawid.
- O! Fajowo! - zagaja Dorota, a po ich wyjściu dodaje: - „Dziubdziuś” to gej! - stwierdza.

- To wiadomo. Tylko co Robert z nim robi? - pyta przerażona Inga.

Czy przystojny biznesmen ma partnera?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020