2020-02-07

Co czeka „Przyjaciółki”? Nowy sezon od 5 marca

0

Uwielbiany przez widzów serial ponownie w Polsacie. Zobacz zwiastun! Jeszcze więcej emocjonujących wątków, wzruszeń i dramatów w życiu Zuzy, Ingi, Anki i Patrycji. Z czym „Przyjaciółki” zmierzą się w piętnastym sezonie? Do kogo los się uśmiechnie, a komu rzuci kłody pod nogi?

Zakończenie czternastego sezonu było dosyć nietypowe dla serialowych „Przyjaciółek”. Nic nie wskazywało na to, że radosne chwile zostaną zaburzone w tak szybkim tempie. Na ślubie Julki pojawiła się wróżka, która przekazała Ance niepokojące wieści. Patrycja, Inga bądź Zuza będzie w wielkim niebezpieczeństwie, a zadecyduje o tym... weselna zabawa krzesełkowa! Dziewczyna, która pierwsza odpadnie z gry, stanie się przynętą dla złośliwego losu... Czy Anka ostrzeże swoje przyjaciółki, zanim będzie za późno?

U Zuzy było aż nadto dramatów w ostatnim czasie. Próba gwałtu, rozstanie z ukochanym mężem i w końcu utrata pracy. Jeden wieczór zmienił jej doskonałe życie w koszmar. Jakby tego było mało, kobieta została bez oszczędności, z kredytem na karku i dwójką dzieci do wykarmienia. Czy nowy sezon będzie dla niej bardziej ulgowy? A może to dopiero początek lawiny problemów, które na nią spadną? Czy wejdzie w interes z Dagmarem i postanowi otworzyć restaurację?

Świat Patrycji od zawsze był pełen zawirowań. Choć od początku wiedziała jakim człowiekiem jest Wiktor, to brnęła w ten toksyczny związek i dopiero kolejna zdrada sprawiła, że Kochan przejrzała na oczy. Teraz pragnie poznać prawdę, kim jest biologiczny ojciec małej Klary. Czy znajdzie odpowiedź na nurtujące ją pytanie? Gdzie w tym wszystkim będzie były mąż?

Po stracie syna, małżeństwo Anki zawisło na włosku. Musiało minąć sporo czasu, aby kobieta zaczęła normalnie funkcjonować. Paweł natomiast nadal boryka się z ogromnymi wyrzutami sumienia. Wciąż uważa, że jest odpowiedzialny za śmierć Frania. Aby odkupić swoje winy, angażuje się w działalność fundacji pomagającej podopiecznym domu dziecka. Czy to pomoże mu pogodzić się z przeszłością?

Wydawać by się mogło, że Indze najbardziej dopisuje szczęście. Świetnie sprawdza się w roli kosmetyczki, a mężczyzna, za którym wodziła wzrokiem, w końcu się nią zainteresował i nieustannie zapewnia, że jest dla niego najważniejsza. Jedynie dorastająca córka przysparza jej wiele kłopotów, z którymi niekoniecznie potrafi sobie poradzić. W życiu Gruszewskiej coraz częściej przewijają się również jej byli partnerzy: Andrzej oraz Robert, którzy po latach konkurowania ze sobą, odnajdują wspólny język. Skąd ta zmiana i do czego ona doprowadzi?

Nowe odcinki serialu Przyjaciółki od 5 marca w czwartek w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020