2019-12-27

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019: Po prostu Daj To Głośniej!

0

W najgorętszą noc roku zabawę rozkręciło discopolowe odkrycie sezonu. Zespół znany z hitu „Mama ostrzegała” zadbał o niepowtarzalną atmosferę i zagwarantował niesamowite taneczne show. Daj To Głośniej zrobili furorę na imprezie transmitowanej prosto ze Stadionu Śląskiego.

Objawienie roku, a nawet sensacja roku! Takich określeń doczekała się formacja Daj To Głośniej krótko po swoim wystrzałowym debiucie. Pojawili się i natychmiast zrobili spore zamieszanie na dyskotekowych parkietach. Ich przebój „Mama ostrzegała” momentalnie trafił do rekordowej ilości fanów muzyki tanecznej, a na zakończenie roku bawili się przy nim widzowie Polsatu!

Zespół Daj To Głośniej zaistniał w 2019 roku po wydaniu debiutanckiego singla „Mama ostrzegała”. Już w kilka dni po premierze klip emitowany był w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i dotychczas zanotował ponad 90 milionów wyświetleń na YouTube.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpili również: Ronnie Ferrari, Sławomir i Kajra, Cleo, Maciej Maleńczuk, Michał Szpak, Feel, Enej, LayZee Fka Mr. President i wielu innych artystów. Imprezę poprowadzili: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Barbara Kurdej-Szatan, Ela Romanowska, Rafał Maserak, Karolina Gilon i Damian Kordas.

Na najlepszą imprezę w roku na Stadionie Śląskim zaprosili Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja POLSAT. Patronami medialnymi byli „Fakt” i Radio Eska.

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2019” we wtorek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze