2019-12-20

„Kolędowanie z Fundacją Polsat” to świąteczna tradycja

0

Wystąpili Sławomir z żoną Kajrą i Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem. Dwa wyjątkowe duety wprowadziły widzów Polsatu w wigilijny rodzinny nastrój razem z utalentowanymi podopiecznymi Fundacji POLSAT. Nie zabrakło magicznych i wzruszających momentów oraz ogromnej radości ze świątecznych prezentów. #JesteśmyDlaDzieci

- Boże Narodzenie to czas dzielenia się tym, co mamy. Jeśli w ten jeden magiczny dzień możemy pokolędować razem z podopiecznymi Fundacji i ich rodzicami, to jest to dla nas zaszczyt - powiedzieli POLSAT.PL przed wigilijnym koncertem Sławomir i Kajra. - I my, i widzowie przed telewizorami poznajemy historie dzieci, które są dzielne i zdolne, a swoim talentem muzycznym poruszają serca - dodali.

Muzyczne małżeństwo zadbało o świąteczną atmosferę dzięki takim pastorałkom jak „Pierwsza gwiazda” i „Jezusa narodzonego”, a do wykonania „Lulajże Jezuniu” zaproszony został wybitny pianista Grzegorz Płonka. Najmłodsi chętnie demonstrowali swoje muzyczne talenty. - To nie nasz występ jest najważniejszy. Najważniejsi są właśnie ci młodzi artyści i ich rodzice - podkreślali Sławomir i Kajra.

„Kolędowanie z Fundacją Polsat” zaszczycili swym udziałem również Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Widzowie usłyszeli ich wersje dwóch tradycyjnych pieśni bożonarodzeniowych: „Gdy się Chrystus rodzi” i „Jezus malusieńki”. Wszechstronni artyści wspierali na scenie także podopiecznych Fundacji POLSAT.

Mąż finalistki 10. edycji „Tańca z Gwiazdami” zasiadł przy pianinie, żeby towarzyszyć urodzonemu w 2007 roku z mózgowym porażeniem dziecięcym Olafowi Talabskiemu, gdy ten śpiewał radosne „Dzisiaj w Betlejem”. Na scenie pojawił się również Kuba Trykacz, który przyszedł na świat w 2003 roku z przepukliną oponowo-rdzeniową, a podczas koncertu zaprezentował „Bóg się rodzi”.

Wszyscy artyści wykonali razem „Do szopy hej pasterze”, „Przybieżeli do Betlejem” i „To już pora na Wigilię”. Było to spotkanie niezwykle radosne i kolorowe! W trakcie programu poznaliśmy również efekty działań i osiągnięcia Fundacji POLSAT. Warto pomagać, szczególnie w ten wyjątkowy świąteczny czas.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl

Komentarze
© Polsat 2020