2019-12-06

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019. Bardzo dziękujemy!

0

Za nami szesnasta edycji dobroczynnej akcji z udziałem widzów Polsatu. Każdy, kto oglądał Mikołajkowy Blok Reklamowy w piątek 6 grudnia o godz. 18:45, dołączył do grona darczyńców. Całkowity dochód, obliczany na podstawie wyników oglądalności, przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat. Przez 23 lata objęła ona swoją pomocą ponad 35 tysięcy dzieci.

Wspólna akcja Telewizji POLSAT i Biura Reklamy Polsat Media rokrocznie cieszy się wielkim zainteresowaniem. Edycja w 2018 roku przyciągnęła przed telewizory aż 6,1 milionów widzów. Dzięki temu udało się zebrać kwotę ponad 1,3 miliona złotych. Łącznie, dzięki temu przedsięwzięciu, do tej pory udało się zebrać prawie 19 milionów złotych, które w całości zostały przekazane na leczenie i rehabilitację chorych maluchów.

Od 21 listopada w Polsacie oraz stacjach Grupy Polsat były emitowane specjalnie przygotowane ogłoszenia z udziałem gwiazd, które zachęcały do włączenia Polsatu podczas Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Jak co roku zasada była prosta: im więcej nas przed telewizorami, tym większą kwotę uda się zebrać dla potrzebujących dzieci.

W rolach głównych wystąpili niezawodni: Krzysztof Kowalewski w roli Mikołaja oraz Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. W spotach towarzyszących kampanii wzięli udział: Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem, Jerzy Mielewski, Maciej Dowbor oraz gość specjalny - Kayah!

Kampania została zrealizowana przez Telewizję POLSAT. Producentem spotów jest Krzysztof Hansz, ich reżyserami Vladimir Tarasiuk i Armin Kurasz, a animacje do głównego spotu przygotowało Studio Produkcyjne Orka.

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 35 610 małych pacjentów i wsparła finansowo 1 218 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 237 780 433, 77 złotych.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl

Komentarze
© Polsat 2021