2019-11-29

Gwiazdy wspierają Mikołajkowy Blok Reklamowy

0

Pomaganie innym uskrzydla! Włącz Polsat 6 grudnia o godz. 18:45. Znane i lubiane osobowości wspierają 16. edycję naszej akcji. Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Jerzy Mielewski, Maciej Dowbor oraz Kayah biorą udział w Mikołajkowym Bloku Reklamowym. Ty również możesz pomóc! Dołącz do nas!

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

Anita Sokołowska i Joanna Liszowska, czyli serialowe „Przyjaciółki” pokazują, że pomaganie innym daje ogromną radość. Warto niczym one rzucić wszystko i okazać wsparcie drugiemu człowiekowi, kiedy ten tego potrzebuje. - Próbujemy wyczarować dobro i ożywić serca. Myślę, że w każdym jest empatia i chęć pomocy - zaprasza przed telewizory Joanna Liszowska. Prosty gest, taki jak włączenie Mikołajkowego Bloku Reklamowego 6 grudnia o godz. 18:45, może zmienić czyjeś życie na lepsze. Całkowity dochód z tego bloku reklamowego, obliczany na podstawie wyników oglądalności, przekazywany jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat.

W naszej akcji pomaganie innym jest niezwykle łatwe. Aby przyłączyć się do akcji Telewizji POLSAT i Biura Reklamy Polsat Media, wystarczy... włączyć telewizor. - Ale tylko tyle? - pytają Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan w jednym z promujących spotów. Właśnie tak! Poprzednia edycja przyciągnęła aż 6,1 milionów telewidzów. Dzięki temu udało się zebrać kwotę ponad 1,3 miliona złotych. - Dziecko jest bez bezbronne i tak naprawdę to my musimy im pomagać, dorośli - podkreśla Rafał Szatan. Liczymy, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej. Razem możemy czynić cuda!

Często zapominamy o wartości, jaką jest pomaganie. Jerzy Mielewski oraz prezenter Maciej Dowbor coś o tym wiedzą... Za co będą się rehabilitować w tym roku? Dowiecie się w spocie z ich udziałem. - Trzeba przede wszystkim nastawić budzik, przypomnienia jakiekolwiek, kartkę nakleić na lodówkę, żeby nie zapomnieć! - mówi dziennikarz Polsat Sport. Pamiętajcie, że „Mikołaj patrzy”, więc warto wspierać naszą akcję co roku. Przez 23 lata Fundacja Polsat zebrała blisko 19 milionów złotych, a swoją pomocą objęła ponad 35 tysięcy dzieci.

Kayah zawsze jest chętna do pomocy! 6 grudnia o godz. 18:45 artystka znów zostanie „Supermenką” i poświęci odrobinę czasu, żeby włączyć Mikołajkowy Blok Reklamowy w Polsacie. - Mikołaju, to musi być na językach wszystkich! - mówi gwiazda zaproszona przez stację do szczytnej akcji. - Cieszy mnie, gdy ludzi dobrej woli jest naprawdę więcej, i że komuś zależy na dzieciakach i drugim człowieku - zaznacza piosenkarka, bo im więcej będzie nas przed telewizorami, tym więcej pieniędzy zostanie zebranych na leczenie chorych dzieci. W ten magiczny wieczór możemy mieć realny wpływ i nieść dobro!

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 35 610 małych pacjentów i wsparła finansowo 1 218 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 237 780 433, 77 złotych.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 w piątek 6 grudnia o godz. 18:45 w Telewizji POLSAT.

Komentarze