2019-11-27

„Przyjaciółki”: Jasiek już nie chce Zuzy? Ma dziewczynę!

0

Przyprowadza piękną nieznajomą na ślub Julki. Czy wzbudzi w żonie zazdrość? Próba gwałtu, koniec małżeństwa, utrata pracy, a teraz to... Na Zuzę spadło ostatnio zbyt wiele. Życie jej nie rozpieszcza, ale ta uparcie pokazuje, że potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji. Czy tak będzie i tym razem?

Decyzję o rozstaniu z mężem Zuza podjęła nie bez powodu. Brak wsparcia z jego strony i ciągłe pretensje przelały czarę goryczy. Mimo że nadal kocha Jaśka, to nie jest już w stanie dzielić z nim życia. Nie potrafi też racjonalnie wytłumaczyć jego zachowania. Chce wierzyć, że zakończenie związku czegoś go nauczy. Ten jednak nie traci czasu i zaczyna spotykać się z uroczą trenerką fitness...

Podczas wesela Jasiek postanawia przedstawić nowej wybrance swoją żonę. Bezpardonowo podchodzi do Zuzy i jak gdyby nigdy nic zapoznaje ze sobą kobiety.
- Miło mi cię poznać. Dużo o tobie słyszałam - zagaja Sabina.
- Tak? Widzisz, bo ja o tobie nie... - denerwuje się Zuza.
- Ty jesteś mamą Krzysia, syna Jaśka, prawda?
- Tak, tak. Jestem również jego żoną... - wskazuje na męża, po czym dodaje - Chcesz mnie sprowokować, żebym była zazdrosna? - po tych słowach obraca się na pięcie i odchodzi oburzona.

Czy widok męża w towarzystwie trenerki fitness sprawił, że Zuza pożałowała decyzji o rozstaniu?

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze