2019-11-20

„Taniec z Gwiazdami”: Michał Szpak i Cleo wśród gości finału

0

Do ich hitów zatańczyły dwie najlepsze pary jubileuszowej edycji. Jak wypadła Barbara Kurdej-Szatan w parze z Jackiem Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lensar? Jakie widowisko wspólnie stworzyli? To była tylko jedna z wielu atrakcji ostatniego odcinka jesiennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Rywalizacja w programie weszła w decydującą fazę. Z odcinka na odcinek grono gwiazd zmniejszało się, a oczekiwania wobec par, które pozostały w grze, było coraz większe. Zdobycie Kryształowej Kuli to nie lada wyzwanie - zadaniem par na ostatni odcinek było przygotowanie układów do trzech tańców. Jeden z nich zaprezentowali do występów Michała Szpaka i Cleo, którzy zaśpiewali swoje wielkie przeboje.

Wokalista razem z Barbarą Kurdej-Szatan i Jackem Jeschke zabrali publiczność w magiczną podróż przy dźwiękach przepięknej ballady „Let Me Dream”. Z kolei piosenkarka w tercecie z Damianem Kordasem i Janją Lensar stworzyli widowisko do przeboju „Za krokiem krok”. - Nie mogę się doczekać, bo we trójkę mamy niesamowicie podobną energię, jesteśmy troszeczkę zwariowani - cieszyła się Cleo przed finałem w rozmowie z IPLA.TV.

Dla wokalistki był to specjalny moment, który przywołał przemiłe wspomnienia i... umożliwił jej „występ” w finale. W czwartej edycji była bardzo blisko - w parze z Janem Klimentem dotarła do półfinału. - Była to dla mnie niesamowita przygoda, bo ja od dziecka lubiłam tańczyć. Po raz pierwszy mogłam się tego profesjonalnie nauczyć. Cieszę się, że mogę jeszcze raz tam wystąpić - podkreśliła.

To nie był koniec wyjątkowych występów w finale. Widzowie mogli podziwiać ogniste tańce mistrzów tanga. Zaprezentowały się cztery pary, które mogą pochwalić się niezwykłymi osiągnięciami. Christian Marquez i Virgina Gomez zdobyli tanecznego Oscara jako najlepsi tancerze tanga 2019, Facundo Pinero i Vanesa Villalba tańczyli w słynnym „Tango forever” na Brodway’u, Manuela Rossi i Juan Malizia są mistrzami świata w kategorii tango sceniczne, a nasi rodacy Patrycja Cisowska-Grzybek oraz Jakub Grzybek są mistrzami Europy w tej samej kategorii.

Niespodzianka czekała również młodszych widzów programu. Piosenkę z drugiej części wielkiego filmowego hitu Walta Disneya - „Kraina lodu 2” wykonała Katarzyna Łaska. To jej głosem w pierwszej części Elsa śpiewała między innymi przebój „Mam tę moc”.

Do zobaczenia wiosną 2020 roku w 11. edycji!

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

 

Komentarze