2019-11-19

Rafał Szatan z piosenką dla żony w finale „Tańca z Gwiazdami”

0

Wokalista zadedykował utwór Barbarze Kurdej-Szatan i Jackowi Jeschke. Aktorka w jednym z decydujących tańców miała wsparcie męża, który wrócił do programu i stanął za mikrofonem. Co zaśpiewał? Jak to wpłynęło na rywalizację o Kryształową Kulę z Damianem Kordasem i Janją Lesar w ostatnim odcinku jubileuszowej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

W finale pary wyjdą na parkiet trzy razy. Jednym z zadań było powtórzenie wybranego tańca spośród dotychczasowych występów. Barbara Kurdej-Szatan z Jackiem Jeschke zdecydowali się na rumbę, którą prezentowali w szóstym odcinku. Wówczas „Kto nie kochał” zaśpiewał im na żywo autor oryginału, Piotr Cugowski. Teraz przebój z wydanego w październiku 2019 roku albumu „40” wykonał życiowy partner gwiazdy - Rafał Szatan.

Dla piosenkarza była to wyjątkowa chwila i bardzo emocjonalny powrót na parkiet programu. W 10. edycji wystartował jako uczestnik, ale krótko miał okazję rywalizować z żoną. Tańczył w parze z Lenką Klimentovą i pożegnali się z show w drugim odcinku. Widzowie zobaczyli ich walca angielskiego do „Hello” Lionela Richiego i jive’a, któremu towarzyszył przebój „It's Not Unusual” z repertuaru Toma Jonesa.

Rafał Szatan nie tylko zaśpiewał, ale także ponownie zatańczył, bo zgodnie z tradycją w finale gości komplet uczestników. Poza nim wystąpią również Reni Jusis, Joanna „Ruda” Lazer, Adam Małczyk, Akop Szostak, Ola Kot, Monika Miller, Magda Bereda i Sandra Kubicka. Do tańca zaśpiewa im Anna Karwan.

Do zobaczenia wiosną 2020 roku w 11. edycji!

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze