2019-11-13

„Zawsze warto” - odcinek 11: Wyjście z klatki

0

Przed rozprawą rozwodową Łukasz błaga Dorotę o wybaczenie. Obiecuje, że się zmieni i o wszystkim zapomni. Według niego rozpad małżeństwa to wyłącznie wina żony. Przed sędzią gra skrzywdzonego przez życie człowieka. Marta stara się podnieść swoją klientkę na duchu, ale bezskutecznie...

Po złamaniu zabezpieczeń systemu w banku Dorota zostaje przyjęta do nowej pracy. Nareszcie może zajmować się tym, o czym zawsze marzyła. Wszystko zawdzięcza Danielowi, który jako jedyny w nią uwierzył. Na każdym kroku mężczyzna pokazuje, że ta może na niego liczyć. Podkochuje się w niej, co wyraźnie odpycha Dorotę. Nie jest gotowa na nowy związek. - Muszę ci coś powiedzieć. Jesteś najprzyzwoitszym i najlepszym mężczyzną, jakiego spotkałam w życiu. Ja nie mam teraz siły na żadne relacje. Przede mną koszmarny rozwód. Muszę zająć się dziećmi... - zdobywa się na szczerość kobieta. Czy dyrektor oddziału przestanie zabiegać o jej względy?

Ada ma wrażenie, że jej życie zmienia się na lepsze. Pracuje jako kelnerka, a w wolnych chwilach odwiedza Doriana. W każdej rozmowie chłopiec przypomina, że bardzo brakuje mu mamy. Obecna opiekunka zauważa, że dziewczyna bardzo się stara i chce odzyskać swoje dziecko. Zaczyna jej nawet ufać...

Antek spędza czas z mamą. Rafał jest zrozpaczony i nie może odnaleźć się w obecnej sytuacji. Jedzie do hotelu, w którym zatrzymała się Aśka i próbuje odebrać jej syna. Tam zauważa ją w towarzystwie innego mężczyzny... Upija się i pełen zawiści wkracza do jej pokoju, aby zrobić jej awanturę. Puszczają mu hamulce i siłą wyrywa dziecko z objęć matki.

Aspirant Marcin Sobota zaczyna łączyć wątki dotyczące napadu na stację benzynową. Natrafia na ciekawe informacje dotyczące jednego z przestępców. Okazuje się, że ma on pewne powiązania z... Adą! Odnajduje dom dziecka, w którym wychował się chłopak, aby dowiedzieć się czegoś więcej o ich relacji. Tam odkrywa, że łączą ich więzy krwi!

Czy Majka odważy się w końcu porozmawiać z ojcem? Jak zareaguje Jerzy na wieść o ciąży Marty? Czy Krystian weźmie ostrzeżenia swojej siostry do serca?

Zawsze warto w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020